Wpis z mikrobloga

Rozśmieszył mnie pewien wpis na tagu xD @Ruchaka_rozrabiaka link

1. kupilbym #!$%@? koksu: Enan, deca, trenbolon, wszystko co jest, goha moze robic zastrzyki.


Wiesz o tym, że grubas się nie myje? xD Po którymś strzale, dupsko by mu zgniło albo dostał by zakażenia xdDD

2. Silka i #!$%@? do oporu, najlepiej jakies colabo z jaglakiem albo slodkiewiczem


Jedyne colabo jakie on może zrobić to z menelem jacą xD

3. kiedy noga bedzie w stanie uzywalnosci muay thai + zapasy oporowo, duzo van dama i Seagala na dvd


xDDD on tej nogi nigdy nie wyleczy

4. Po roku, dwoch kiedy juz jest zapomniany sklada wizyte wojtkowi goli. #!$%@? fame mma 10 dajesz mi rafonixa


Gola na niego już pluje. To jest fame mma, bez fejmu nie ma walk.

5. do czasu wazenia zero youtuba, na wazeniu nikt cie nie poznaje, rafon jest dwa razy wazony bo sie zesral na twoj widok


patrz punkt wyżej

6. gala, wielki powrot magicala w stylu Alistaira Overeema, Dana lamie rafonowi kregoslup, borys mankowski na nastepnej gali cie pokonam.

xDDDDDDDDDDDDDDDD

7. Kazdy cie propsuje, twoj powrot jest inspiracja dla wszystkich.


Nadal każdy się z ciebie śmieje, bo się nie myjesz i masz matke menelice.

#patostreamy
#danielmagical
  • 1
@Obludnikk: ale ja to wszystko wiem kolego, to jest brudas i leń śmierdzący. Wiadomo że on nie jest zdolny wziąć się za siebie, ale scenariusz jak najbardziej prawdopodobny gdyby się uparł. Co do nogi, to możliwy jest powrót, Anderson Silva po identycznym złamaniu wrócił do oktagonu. Druga sprawa, Gola by go raczej wziął, magical jest wciąż rozpoznawalny, jedyne o co bym się martwił, to to że fejm mma raczej już nie