Wpis z mikrobloga

  • 1
Hej. Wykopek z prawie 10letnim stażem szuka w raz z narzeczoną i kotem Luckiem, mieszkania na wynajem w Szczecinie do 1500zl. Kawalerki, lub dwupokojowe. OLX przejrzane, brak ciekawych propozycji. Ktoś coś? #szczecin #wynajem #kiciochpyta
  • 17
  • Odpowiedz
@Baron_Al_von_PuciPusia: No raz byłem w Stargardzie na imprezie, czułem się jak w Szczecinie ale 15 lat temu. Sebki patrzące czy ktoś przypadkiem nie obcina ich Karyn. Nie dziękuję, Szczecinowi daleko do Wrocławia czy Poznania ale do Stargardu to ja się nie przeprowadzę nawet jak by mi dopłacali.
  • Odpowiedz
@Mysi: Za tę cenę to tylko kawalerka, albo max 25m2 w dobrej lokalizacji i dobrym standardzie, albo ~32m2 ale w gorszej lokalizacji/z babcinymi meblami. Nie chcecie dołożyć trochę? Za 2000zł+opłaty można wynająć już fajne 2 pokojowe.
  • Odpowiedz
@Mysi: nie mogę wkleić linka :/ na olx dziś pojawiła się oferta za 1350 zł (plus czynsz) kawalerka 30m na Pomorzanach, ul. Dąbrowskiego. Nowe osiedle, spoko okolica
  • Odpowiedz
@Mysi:
Za 1500 da rade znaleźć, już nie przesadzajcie.
Ale ode mnie taka podpowiedź, żeby popatrzeć np czy ktoś nie wynajmuje pokoi i akurat nie ma dwóch. Czasem ktoś wystawia na wynajem mieszkanie 2-pokojwe, a na innym ogłoszeniu wystawia pojedyncze pokoje w tymże mieszkaniu. Na takiej zasadzie koleżanką udało się kiedyś wynająć sobie całe mieszkanie (nawet wyszło 100 taniej), bo janusz nie domyślił się, że to #teczowepaski ;)
  • Odpowiedz