Wpis z mikrobloga

@jajecznicaZ5Jaj: Gold2, zazwyczaj 18-19 zwycięstw. W Rivals jestem w 3 dywizji, ale bardzo mało gram Rivalsów (tylko, żeby dokończyć wyzwania tygodniowe).

Jak zmienię Handanovica, to wbiję Gold1, tak sobie przynajmniej wmawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MiesozernaBijeLudzi1: Ja robie na okraglo bundeslige i ligue 1 bo na pc huesca 140k a valladolid kolo 80~ i #!$%@? da sie zarobic, jak juz nawet wczoraj 200k zarobilem bo jakies gowno walkouty pospadaly to wyszedl rabiot xD teraz zrobilem jakies portland timbers o mala paczke zlotych prime zainspirowany ta paczka twoja a tam #!$%@? pepe reina ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ellenfelek: na PC macie definitywnie gorzej. Ja obrałem nową taktykę, dzięki której unikam rozczarowania - robię najpierw te SBC o te średnie paczki, jak nic fajnego nie wypada, to otwieram kilka brązowych paczek, potem robię te lepsze SBC i na końcu te najgorsze. W ten sposób minimalizuję zawód, jaki się pojawia przy otwieraniu paczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja miałem w #!$%@? farta z gwarantowanej icony bo mi baby Eusebio wypadł. Najdroższa icona baby na rynku przebiła nawet r9 pelego i inne icony. Ale strzały ma tak zbugowane ze się nie dziwie ( ͡ ͜ʖ ͡)