Wpis z mikrobloga

Czym przykleić banknoty do papieru, żeby nie odpadły, ale żeby jednocześnie dało je się odkleić nie uszkadzając ich? Idę na urodziny, gdzie jubilatka zażyczyła sobie pieniądzy na prezent, a ja jakoś nie umiem dać samej koperty, tak bez napracowanka. Znalazłam na #pinterest mnóstwo fajnych ramek np. z różami z pieniędzy, ale oczywiście nikt nie pisze jak je bezpiecznie przykleić xD
#dyi #mirabelkopomusz
  • 18
  • Odpowiedz
@alyaoo: Może daj w antyramę? Przy okazji dasz ją na prezent.
Możesz też spróbować jakieś pinezki - banknot z dziurką powinien przejść do każdej kasy bez szemrania.
  • Odpowiedz
@alyaoo: Jak chcesz z nich robić jakieś fikuśne kwiatki to istnieją takie masy w stylu plasteliny, które łatwo odczepić od materiału/papieru. Jak mają być płaskie, to właściwie niczym nie musisz ich kleić, szybka w ramce je utrzyma.
  • Odpowiedz
@Filareta: może gdybym napisała, że to Osiemnastka to nikt by nie miał wątpliwości. Dziewczyna pewnie zbiera na coś fajnego, zresztą ja nie wnikam - prezent ma cieszyć obdarowywanego, a nie obdarowywającego.
  • Odpowiedz
@alyaoo: A może poprzyklejaj jakieś tanie nominały, jak np. ruble i pod taką powierzchnię pieniężną - schowaj kopertę z normalną sumą?

Bo ciężko będzie nie uszkodzić pieniędzy niestety przy odrywaniu.
  • Odpowiedz