Wpis z mikrobloga

@nvmm czym będzie się różnić ten zesłany Ci od boga od takiego, który sam się przypałęta? Może bóg zesłał Ci ich już tuziny, a Tobie nie odpowiadali bo ta czy inna pierdółka. Pamiętasz historię żyda modlącego się o wygraną w loterii, pomimo, że nie miał zamiaru grać?
Pogadaj z @agaja jak znaleźć odpowiedniego męża
czym będzie się różnić ten zesłany Ci od boga od takiego, który sam się przypałęta?


@Teraznaspokojnie: nie będzie zakompleksionym stulejarzem z wykopu XD

@nvmm: Czemu ta intencja wzbudza aż takie emocje?


@Liwiia:

Jak to czemu? Pan Bóg zsyła takim modlącym się kobietom Chadów 10/10 z 185 cm wzrostu, a potem brakuje kobiet dla "dobrych" Mirków z kompleksami spod tagu #bekazkatoli XD
W takim razie i ja muszę zacząć :D


@Liwiia: może jednak zaadoptujesz jakiegoś Mirka z wykopu i przyjmiesz dar w postaci jego stulejarstwa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie no zauważylam już że bardzo często ktoś się tego strasznie czepia. Było kilku niebieskich modlących się o dobrą żonę i nikogo to nie obchodzi :D


No bo wiesz, "Chady kobiety dobrym Mirkom zabierajo" a kobietom inne kobiety mężczyzn nie
@Strzelec_Kurpiowski:

@Liwiia: może jednak zaadoptujesz jakiegoś Mirka z wykopu i przyjmiesz dar w postaci jego stulejarstwa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Mnie od samego czytania ich twórczości robi się niedobrze. To tak jak tobie polecałabym przygarniać wykopowe feministki i lewaczki :D

No bo wiesz, "Chady kobiety dobrym Mirkom zabierajo" a kobietom inne kobiety mężczyzn nie "zabierajo" a nawet jeśli, to dużo wykopów luzem chodzi i można brać
Mnie od samego czytania ich twórczości robi się niedobrze. To tak jak tobie polecałabym przygarniać wykopowe feministki i lewaczki :D


@Liwiia: nie dziwię Ci się wcale, od kiedy zobaczyłem wyniki ankiety, gdzie pytano, czy wykopki uprawiałyby seks bez zabezpieczenia z kobietą zarażoną HIV i liczbą głosów 3 tysiące do tysiąca wygrała odpowiedź "TAK". Jak zwierzęta, albo gorzej.

Aż zacytuję jedną mirabelkę "czemu chodzisz głodny skoro za stodołą tyle pokrzyw rośnie" :D
Mam wrażenie, że przeciętny praktykujący katolicy jest dużo niższy od przeciętnego Polaka. Chadów raczej próżno szukać, raczej katoliccy Chadzi (jak z picrela) to wyjątek od normy.


@trevoz: bycie Chadem to stan ducha ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do wzrostu, to nie widziałem jakoś statystyk pokazujących korelację między wzrostem a praktykowaniem religii katolickiej.

Możesz mi wierzyć albo nie, ale dużo gorzej na atrakcyjność wpływa skarlenie duchowe, niż
nie dziwię Ci się wcale, od kiedy zobaczyłem wyniki ankiety, gdzie pytano, czy wykopki uprawiałyby seks bez zabezpieczenia z kobietą zarażoną HIV i liczbą głosów 3 tysiące do tysiąca wygrała odpowiedź "TAK". Jak zwierzęta, albo gorzej.


@Strzelec_Kurpiowski: oni potwiedzają wszystkie najgorsze stereotypy o mężczyznach

Pokrzywy są chociaż dobre dla zdrowia, gdy się dobrze ich użyje, a i zupę można z nich zrobić.


I herbatkę i płukankę do włosów :D No ale
A co do wzrostu, to nie widziałem jakoś statystyk pokazujących korelację między wzrostem a praktykowaniem religii katolickiej.


@Strzelec_Kurpiowski: bo pewnie nigdy się nad tym specjalnie nie zastanawiałeś, ale taka korelacja istnieje.
Ogólnie jest to dość proste do wytłumaczenia, dużo łatwiej być praktykującym katolikiem gdy nie ma się żadnego powodzenia u dziewczyn. Wiele osób odchodzi od kościoła wtedy gdy znajdą sobie dziewczynę, bo potem zaczynają razem mieszkać, więc nie mogą chodzić do
Ogólnie jest to dość proste do wytłumaczenia, dużo łatwiej być praktykującym katolikiem gdy nie ma się żadnego powodzenia u dziewczyn. Wiele osób odchodzi od kościoła wtedy gdy znajdą sobie dziewczynę, bo potem zaczynają razem mieszkać, więc nie mogą chodzić do komunii.

Osoby mało atrakcyjne często nie mają takich "problemów" i dużo łatwiej im praktykować.


@trevoz: XDDDD

Teoria z pupy, że tak powiem, a raczej napiszę.

Akurat w środowiskach religijnych łatwo poznać
oni potwiedzają wszystkie najgorsze stereotypy o mężczyznach


@Liwiia: w starych czasach nie zasłużyli by oni nawet na miano mężczyzn, bo do tego trzeba było coś sobą reprezentować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I herbatkę i płukankę do włosów :D No ale to jednak nie zaspokoi w pełni głodu


No ale zawsze pokrzywa reprezentuje sobą jakąś wartość, a wykopki nie zawsze, lekko mówiąc :D
Ja mam cichą nadzieję, że 99,9% wykopu nie istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°) A cytat mojej ulubionej mirabelki tak w ogóle też odnosił się do mężczyzn z tego co pamiętam :D


@Liwiia: istnieje, ale to raczej ułamek społeczeństwa. Tyle dobrego, że siedzą w domach i wystarczy wyłączyć internet żeby się od nich odciąć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Akurat w środowiskach religijnych łatwo poznać fajną dziewczynę, o ile samemu się coś sobą reprezentuje, bo z tego co zauważyłem, wśród młodych osób w tych środowiskach przeważają panie. W sumie w ogóle chyba przeważają.


@Strzelec_Kurpiowski: No jasne, że jest łatwiej niż gdzie indziej. Ale to przecież nie jest żadnym argumentem na moją niekorzyść, wręcz przeciwnie - potwierdzasz moją teorię ;p
Powiem Ci jak to często działa (sam działam w jakichś tam
1. generalnie przeciętny katolik jest nudniejszy, niższy, brzydszy i "grzeczniejszy" niż przeciętny Polak. Przez to w okresie gimnazjum i liceum zwykle nie ma żadnej dziewczyny. Zero powodzenia u dziewczyn.


@trevoz: głupstwa. Chyba najciekawsi ludzie jakich znam to uberkatolicy od lefebrystów. Msze po łacinie i te sprawy.

A co do grzeczności, to ona nie ma zbyt wiele wspólnego z ciekawą osobowością. Wulgarny Seba jest mniej interesujący, niż grzeczny inscenizator historyczny.

2. Idzie