Wpis z mikrobloga

No i jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Xiaomi Mi 9 Transparent Edition 8/128GB
Niesamowity design. Wyrożnij się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
594.99$ [ok 2276zł]

Xiaomi Mi 9 Transparent Edition 8/128GB za 594,99$ [2276zł]

Jest też Xiaomi Mi 8 Transparent za 399.99$ [1533zł] ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mi 9 Transparent Edition prezentuje się efektownie i nowocześnie. Pod szklanymi, przeźroczystymi pleckami kryje się atrapa płyty głównej. Widzimy więc dokładnie cały środek telefonu, tyle, że na niby. Prawdziwe elementy schowane są pod atrapą. W porównaniu do standardowego Mi9 w wersji Transparent Edition mamy 8GB RAM.

#gearbest #xiaomi #sebeksspoleca #mi8 #mi9 #mi8pro

sebekss - No i jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Xiaomi Mi 9 Transparent Edition 8/128GB❗
Niesamowity...

źródło: comment_atosV1NfHy9mnb8tmmVonMSnBx54Zbza.jpg

Pobierz
  • 15
Na nasz rynek jest wersja Global, a International to taka ściema Chińczyków, a tak naprawdę ma tylko wgrany ROM International, a reszta to kij wie ale przypuszczam że Chińska. No i jak możesz to pokaż gdzie jest napisane że ma NFC.
@wojszu: co to znaczy "reszta to kij wie"? Że co?
Wersja International to wygrany Global ROM na wersje China/English. Taka wersja ma Global ROM z aktualizacjami OTA. NFC wynika ze specyfikacji Mi9, jak jej nie znasz to nic na to nie poradzę.
@sebekss: Dziady z Banggooda czesto tak robia. Piszą ze Global a potem że Update OTA. Najlepiej szukać w opisie czy ma LTE B20 800 co większość Globali z BG nie ma xD
@sebekss: Mi 8 EE, którego mam.posiada B20 i NFC, jednakże nie wyszedł do wersji Global. Tutaj też wg mnie będzie podobnie, że zostanie na rynku CN i tam wg opisów na ich stronie nie ma już B20 a z NFC jakoś pokracznie piszą że obsługuje płatności ale ich a nie wiem czy nasze też. Odnośnie ROMu to to Mi 8 EE nie otrzymał Globala a jest jedynie miuipolska na postawie CN.
@miboy: Na Mi8 EE nie wyszedł Global, bo wypuścili podobnego Mi8 PRO z Globalem. Przy Mi9 nie słyszałem o planowej nowej wersji, więc jest szansa na Globala do Transparent. Podobnie jak jest Mi9 SE z Globalem, a Mi8 SE był tylko CN.
@sebekss: Ale EE a Pro się różni skanowaniem w 3D na korzyść EE. Też się zastanawiam nad zmianą ale wg mnie coś mu brakuje jak np OIS. Trzeba czekać na 10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@miboy różni się, dlatego pisałem "podobnego" ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale dla 90% ludzi liczy sie wygląd, czyli przezroczyste plecy, a odblokowywanie 3D to mało znaczący dodatek. Dziś premiera OP7, no ale Ty jesteś MIboy ( ͡º ͜ʖ͡º)