Wpis z mikrobloga

Jakkolwiek w pełni zgadzam się z krytyką aktualnego sezonu #got, to jednak co do nagłej przemiany Danki przez 3 odcinki się nie zgodzę. Ona od zawsze była niezrównoważona i tak naprawdę podporządkowała sobie ludzi siłą, a ci, którzy się z nią nie zgadzali po prostu ginęli. Ukrzyżowanie kupców po upadku ich powstania (nie stanowili już wszakże żadnego zagrożenia), wymordowanie wszystkich właścicieli niewolników (lol #!$%@? za co? tam była po prostu taka kultura, a ta idiotka ich zwyczajnie za to wykosiła), spalenie głowy rodu Tarlych, bo #!$%@? tak i DRACARYS JA TU RZONDZE czy nawet bycie niewzruszoną na śmierć własnego brata (jakkolwiek #!$%@?ęty by ten brat nie był). No ona od zawsze była jebnięta i tyle. Po prostu tutaj się to skumulowało i jej #!$%@?ło chorobę psychiczną poza skalę.
  • 20
  • Odpowiedz
@Giacomina: brat planował ją zabić. Niewolnictwo kłóciło się z tym jak chciała rządzić a ród tarlych zwyczajnie sam stwierdził ze nigdy jej nie zaakceptuje. Rozumiem ze niewolnictwo jest juz cacy?
  • Odpowiedz
@Giacomina: Gdy rodzi się Targaryen, bóg rzuca monetą. Chociaż nie zdziwiłbym się, gdyby Jon dał finalnie nogę za mur, na północ. Tron dostałbym karzeł albo Sansa.
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon:
1. Nie planował jej zabić, tylko chciała dostać to za co ją sprzedał lol.
2. Przecież ona wybiła wszystkich panów Nieskalanych bez żadnego powodu! Jak mogło się to z czymkolwiek kłócić, skoro ona wtedy jeszcze nie władała tymi krainami?
3. I dlatego, że jej nie zaakceptuje, to należy ich wybić, wiedząc, że doprowadzi to do końca rodu? Tylko różowa może na to wpaść xD
  • Odpowiedz
@Giacomina Gdyby nie ścięcie Missandei może inaczej by się potoczyło. W sumie jestem ciekaw, czy też by jej #!$%@?ło... Być może nie skończyłoby się na masakrze teraz, ale po latach rządzenia zamieniłaby się w Cersei.
  • Odpowiedz
@grayjedi: #!$%@? Misrandei, wielka mi postać. Była #!$%@?ą tłumaczką i przydupasem, a zaprezentowano to tak, jakby zginął drugi Młody Wilk. Jeżeli zabicie takiego pachoła doprowadziło do tej masakry, to niech ktoś ją tam #!$%@?, bo następna rzecz, to będzie grillowanie bezdomnych w KL.
  • Odpowiedz
@Giacomina: nie no faktycznie. Lepiej niewolnictwo i mordowanie albo zabieranie dzieci i robienie z nich nieskalanych. Ciekawe czy mówiłbyś tak samo gdyby to ciebie mieli wcielić do armii stać 2 dni na słońcu i obciąć ci ptaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Giacomina:

1. Ukrzyżowanie kupców, którzy sprawowali tam władzę jako kara za krzyżowanie dzieci i traktowanie ich jako znaki ostrzegawcze.
2. Wymordowanie wszystkich właścicieli niewolników, aby w pełni znieść niewolnictwo i pozostawienie miasta bezpiecznym. Zauważ co się działo w Meereen. Nie szli na ugodę mimo wielu prósb.
3. Acha spoczko, niewolnictwo to ich kultura. Można się rozejść.
4. Spalenie głowy Tarlych za zdradę. Dała im szansę - nie skorzystali. Trudno.
5.
  • Odpowiedz
To plus uważane siebie za boginię.


@grayjedi: O to to właśnie. Ta głupia #!$%@? miała się cały czas za niewiadomo kogo i uważała, że tron jej się należał z mocy prawa i #!$%@?. Ale jak się okazało, że właściwie przed nią jest ktoś jeszcze w rodzie, to nagle HEHE NO WEŹ JASIU NIE BONĆ TAKI, PRAWO DO TRONU TO NIE FSZYSKO, LICZY SIE JEGO ZDOBYCIE HEHE, CHODŹ MNIE WYRUCHASZ. Tempa
  • Odpowiedz
@Giacomina: pozbyła się zwolenników niewolnictwa. Zresztą powoedziała tam aby zabić tylko ich oraz tych trzymających broń a oszczędzić resztą. Ciężko pojąć ze ludzie za nią poszli bo oswobodziła ich z kajdanów niewolnictwa?
  • Odpowiedz
@Giacomina: też szmaty nie lubię, ale wszystko co podajesz jako przykłady można prosto wytłumaczyć polityką, w czasie serialu nie widać żeby stawała się coraz bardziej niezrownowazona i to jest problem, wszystkie wcześniejsze działania wskazują na to że wie jak zapewnić sobie posłuszeństwo poddanych świadomie lub nie, a potem z czapy zaczyna #!$%@? dziwne rzeczy, powinny być sceny gdzie jej poważnie #!$%@? i stawać się coraz mocniejsze i częstsze albo gdzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Giacomina: Boże tak!!! Kocham Cię za te słowa!! Popieram w stu procentach. Nienawidzę suki odkąd pojawiła się w tym serialu. Miałam dziką przyjemność pisząc na zagranicznych fp gdzie dosłownie czcili tę postać że żałuję że nei zdechła zamiast brata, bo on był przynajmniej zabawny. #!$%@? miała chory łeb od początku a ludzie są zaślepieni tymi głupimi smokami i och jaka ona nie jest łaskawa, a tak naprawdę od początku była
  • Odpowiedz
Miałam dziką przyjemność pisząc na zagranicznych fp gdzie dosłownie czcili tę postać że żałuję że nei zdechła zamiast brata

#!$%@? miała chory łeb

mam nadzieję że zdechnie

Szkoda że wcześniej jej nie zabili


i jeszcze raz
  • Odpowiedz
@Giacomina: Sorry, ale w serialu nie była niezrównoważona. Teraz próbuje się dorabiać teorie tylko. Ludzie, którzy się JAWNIE sprzeciwiali GINĘLI. Tak MUSIAŁO BYĆ. Niewinnych i pokrzywdzonych nie zabijała. Nie niszczyła miast, kultury...
  • Odpowiedz