Wpis z mikrobloga

13.05.2019

EKSTRAKLASA
18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków (Eurosport 2) - wstęp od 17:30

SERIE A
19:00 Bologna - Parma (Eleven 2, 4)
21:00 Inter - Chievo (Eleven 2, 4)

LEAGUE TWO - PLAY OFF
20:40 Forest Green - Tranmere Rovers (Eleven 3)

MAGAZYNY
20:00 Ekstraklasa po godzinach (Canal+ Sport)
20:40 4-4-2 (TVP Sport)
21:35 Sportowy wieczór (TVP Sport)
22:00 Gol Ekstra (TVP Sport)
23:35 Gol (TVP Sport)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa
  • 23
  • Odpowiedz
@nexetpl @Kielek96: No to obejrzałem Forest Green - Tranmere Rovers i trochę się rozpiszę. Zaangażowanie zawodników większe niż w wielu meczach Ekstraklasy, ale to może przez stawkę tego meczu, każdy pewnie chciałby zagrać na Wembley. W drugiej połowie mecz trochę siadł, ale dało się oglądać. Piłkarze biegają jakoś tak zgrabniej niż w Ekstraklasie, było trochę takiej typowej angielskiej piłki, dużo walki, ale kombinacyjnie też próbowali grać. Myślę, że niektórzy z zawodników daliby sobie radę w naszej Ekstraklasie. Ogólnie ciężko mi określić poziom piłkarski meczu bo były fragmenty gdzie zalatywało Ekstraklasą, były takie I ligowe i były takie z niższych lig.
Ogólnie na boisku mecz mi się podobał, usnąć się nie dało.
Jeśli chodzi o trybuny to było super bo ciągle żyły. 4400 widzów, przypominało mi to trochę hitowe starcia w I lub II lidze w Polsce.
Co ciekawe na sektorze gości siedział czołowy angielski sędzia Mike Dean, a po końcowym gwizdku cieszył się jak małe dziecko z awansu, pewnie będzie gdzieś to latało po internetach. Komentatorzy opowiadali fajne ciekawostki, np:
- po skoszeniu murawy na stadionie Forest trawa wędruje do miejscowych rolników,
- murawa podlewana jest deszczówką, którą gromadzą w jakichś zbiornikach,
  • Odpowiedz