Wpis z mikrobloga

Ale żebym na widok Tyriona mówił „aaaa #!$%@?” to bym nie pomyślał. Z mojej ulubionej postaci zrobili kompletnego durnia. Czy on Dance dał jakaś dobrą radę przez caly ten czas odkąd był namiestnikiem? Bo wszystkie jego super pomysły i chęć uniknięcia rzezi doprowadziła do masakry.
Danutka pokazała, ze jest po prostu kobieta (przepraszam, wszystkie urażone kobietki ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
Spaliła wszystko i wszystkich bo tak.
Wszystkie te postaci stały się dla mnie takie nijakie. Gdyby Gra o Tron była tak prowadzona od pierwszego sezonu jak jest teraz to nikt by tego nie oglądał. Aczkolwiek ten epizod był dobry i obfity w akcje.
Danka może uratować ten serial tylko w taki sposób, ze zaraz poleci do Winterfell i #!$%@? najbardziej znienawidzona przeze mnie postać czyli Sanse.
Szkoda, ze ten 8 sezon poszedł w taką stronę. Wielka szkoda. Niech to za tydzień już kończą. Ja dalej będę mówił, że to jeden z najlepszych seriali jakie przyszło mi oglądać mimo tego niesmaku jaki po sobie pozostawi.
#graotron
  • 7
@Aldarith: to bardziej życzeniowe rozwiązanie i rzeczywiście powinienem napisać "Chciałbym żeby ten serial skończył się tak, że Danka..", ale kim Ty jesteś żeby mi mówić co mogę a co nie? Rozumiem, że #!$%@? się do każdego w takim razie kto ma odmienne zdanie niż Ty? Słabo
@giorgio_banani: 1) No i co z tego? To chyba logiczne, że użyłem tego zwrotu w celu poniżenia ciebie. Logika leży co?
2) Nic mnie to nie obchodzi
3) Sednem sprawy jest to, że obrosłeś w kwiatki i uważasz, że nikt nie może ci zwrócić uwagi. Jak rozwydrzona nastolatka.