Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: każdy nie. Ale to indywiduum sam działa w jednej z grup zajmując się manipulacjami na wypoku i atakowaniem innych użytkowników. Takich osób nie cierpię. A jeszcze bardziej jego pomówien pod moim adresem. Szkoda że tych już nie wkleiłeś, bo po co?
@Kryspin013: Weź mnie nie obrażaj tym porównaniem, nie cierpię na depresję i nie prowadzę przegrywowego bloga z wylewaniem zali na swój temat...

Główne z nich to #4konserwy i #neuropa a sam należysz do jednej z nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Neuropa to luźny tag zrzeszający ludzi lewicowych i liberalnych, nie żadna grupa. A i #4konserwy też jest takim luźnym tagiem dla ludzi o konserwatywnych pogladach. O ile
@grubson234567:

Weź mnie nie obrażaj tym porównaniem, nie cierpię na depresję i nie prowadzę przegrywowego bloga z wylewaniem zali na swój temat...


A musisz, żeby twoje zachowanie porównać do jego? Wystarczy zestawić np wasze komentarze na wypoku.

Gorzej ze wśród tych drugich wg mojej wiedzy funkcjonują już nie jedna, a 3 grupy zajmujące się manipulacjami na wykopie pod swoje wydumane ideologie. Więc nie ma tak łatwych podziałów jakie opisujesz.


To się
@Kryspin013: Mhm skoda tylko że Moderacja miała pełniejszy pogląd sytuacji i raczej zweryfikowała twoje kłamstwo, konta dalej poleciały w platyny, zaś część głównych manipulatorów która wówczas próbowała zakopać to znalezisko jest do tej pory na platynie jak L3stko. Jeden z czołowych DabrosM- na pernamentniej. Więc coś factcheck ci nawalił.

To się podziel tą wiedzą krzykaczu.

Z Kim? z tobą? anonimkiem, który mnie wyzywa i atakuje na mikroblogu? Juz pędzę, już spieszę.
Wyłapałeś też bana za wojenki polityczne.


@Kryspin013: Dzięki L3stko, który przez 2 dni non stop spamował na mój temat, mode "dla spokoju" ścieła nas obu po 2 dniach od tej zadymy. I z nas 2 to on ciągle próbował dalej toczyć ta wojenkę, nawet na banie wysyłając "grypsy" xD ja go dałem na czarno i zacząłem zlewać. Dla przypomnienia.
Mhm skoda tylko że Moderacja miała pełniejszy pogląd sytuacji i raczej zweryfikowała twoje kłamstwo, konta dalej poleciały w platyny, zaś część głównych manipulatorów która wówczas próbowała zakopać to znalezisko jest do tej pory na platynie.


@grubson234567: Ale po co mi to piszesz. Wciąż znalezisko można ręcznie sprawdzić i zweryfikować. Dalej platynek jest dosłownie kilkanaście w liście zakopująych. Nie stanowią nawet 10% zakopująych. A spora częśc z tych platynek dostała je np
Kryspin013 - > Mhm skoda tylko że Moderacja miała pełniejszy pogląd sytuacji i raczej...

źródło: comment_zvvzenSsFvKyjK4o7YU5K334s37KXQPC.jpg

Pobierz
Ale po co mi to piszesz.

A po co mnie ciągle atakujesz?

Dalej platynek jest dosłownie kilkanaście w liście zakopująych. Nie stanowią nawet 10% zakopująych


@Kryspin013: Bo ich liczba wzrosła od momentu publikacji tego wpisu? Gdy powstawał było ok 100-150 wykopów?

A spora częśc z tych platynek dostała je np teraz za nieodpowiednie zachowanie i jest to czasowa platyna dokładnie taka sama jaką ty miałeś za zbyt duże obnoszenie się z
Mhm skoda tylko że Moderacja miała pełniejszy pogląd sytuacji i raczej zweryfikowała twoje kłamstwo,


@grubson234567: W sumie czekaj, w ogóle zwróćmy uwagę na to zdanie. Chciałbym mu się przyjrzeć. Napisz mi proszę na czym moje kłamstwo polega albo zwyczajnie, w którym miejscu kłamię i co ma z tym wspólnego moderacja?
@grubson234567: Rozmawiamy o temacie wpisu a nie samym wpisie. Innymi słowy rozmawiamy o znalezisku i multi zakopujących. Nie kłócę się z tym, że nie ma kont, które wyłapały bana za multikonta, ale jest ich śmiesznie mało i to nawet teraz - 9 miesięcy po dodaniu znaleziska. Śmieszne mało biorąc pod uwagę liczbę wykopujących czy nawet samych zakopujących znalezisko. Jeszcze inna sprawa, że wśród wykopująych to znalezisko też były multikonta.
@Kryspin013:

Rozmawiamy o temacie wpisu a nie samym wpisie. Innymi słowy rozmawiamy o znalezisku i multi zakopujących.


Bardzo mi się podoba, jak ignorujesz pozostałe 90% wpisu aby było tobie wygodniej pod postawioną przez siebie tezę.

Nie kłócę się z tym, że nie ma kont, które wyłapały bana za multikonta, ale jest ich śmiesznie mało

Multikonta nie były esencją wpisu. Esencją było działanie jednej z grup manipulujących znaleziskami, którą dokładnie opisałem. Dlatego
Bardzo mi się podoba, jak ignorujesz pozostałe 90% wpisu aby było tobie wygodniej pod postawioną przez siebie tezę.


Ahh, uwielbiam twoją retorykę @grubson234567: Nie odnoszę się do samego wpisu bo w moim komentarzu odnosiłem się jedynie do twojego komentarza o multi zakopujących znaleziska. Nie wiem co mają do tego multi z wpisu skoro wpisu nie da się zakopać no ale spoko. Niech wyjdzie na twoje. Proszę - pod twoim wpisem kilka
zaś część głównych manipulatorów która wówczas próbowała zakopać to znalezisko jest do tej pory na platynie jak L3stko.


@grubson234567: Swoją drogą co ty sugerujesz tym zdaniem? Że L3stko ma bana od tamtego czasu?
Widzę, że jesteś mistrzem rozmywania tematu.


@Kryspin013: Jestem mistrzem trzymania się faktów i tego co wówczas pisałem. Ty byś najchętniej wyrwał jedną teze z całego kontekstu i ogłosił zwycięztwo, bo hurr durr twoim zdaniem nie było duzo multi. ¯\_(ツ)_/¯ Pomimo że jak byk cały wpis jest o czymś innym, zaś kwestia multi była w nim dodatkiem do głównego opisu manipulacji. Może zacytujmy:

(pomijamy 90% wpisu)

Warto zwrócić uwagę że w zakop
Swoją drogą co ty sugerujesz tym zdaniem? Że L3stko ma bana od tamtego czasu?


@Kryspin013: Nie, znowu wyrywasz zdania z kontekstu, bo napisałem też:

Z emocjami to prawda. Zdenerwował mnie swoimi kłamstwami i działaniami wobec mojej osoby. Nawet za to przeprosiłem i odciąłem się w pewnym momencie od tych cyrków. Oj to nie był temat głupiego komentarza. Ten człowiek przez 2 dni robił na mnie nagonke podobną do tej z Andreth
@grubson234567: Tak napierdzielasz tymi komentarzami, że nie wszystkie zauważyłem.

Wspominam o tych mulikontach bo w kontekście wpisu gdzie wpieprzyłeś całą długą listę kont zakopujących w tamtym czasie i jednoczesnym wspomnieniu tego, że multi konta zakopujące są faktem mocno sugeruje osobie postronnej, że spora część z tych zakopujących kont to właśnie masowe multikonta co do tej pory nie zostało udowodnione. W kontekście całego wpisu nie ma to w ogóle sensu bo można
Wspominam o tych mulikontach bo w kontekście wpisu gdzie wpieprzyłeś całą długą listę kont zakopujących w tamtym czasie i jednoczesnym wspomnieniu tego, że multi konta zakopujące są faktem mocno sugeruje osobie postronnej, że spora część z tych zakopujących kont to właśnie masowe multikonta co do tej pory nie zostało udowodnione.


@Kryspin013: Wskaż mi taką sugestię w poniższej wypowiedzi z oryginalnego wpisu:

"Warto zwrócić uwagę że w zakop feście brał udział, po
@grubson234567: Panie mistrzu faktów czy jak tam siebie nazwałeś. We wpisie cytuję ciebie w miejscu:

Platynowe multikonta w zakopujących też są już faktem.


Więc jak już jesteś taki rzetelny to przytaczaj prawdziwe komentarze, do których się odnosiłem a nie te, które dla ciebie są wygodne. Bo równie dobrze mogę napisac podobnie jak ty, że dobierasz sobie wygodnie wypowiedzi pod tezę:

Co widzę gdy wróciłem do domu opisałem, jak chcesz, swój udział
@Kryspin013: Tak napisałem tez wyzej że istnieją pobanowane multikonta, które wpadły z moich wówczas zgłoszeń. Co to zmienia w kontekście całego wpisu? Co to zmienia w kontekście zdania, którym opisałem listę? NIC Napisałem tez jasno lestko - że w takie manipulacje jakie opisałem się nie będziemy bawić i poszedł report do mode.