Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dziś 2 Chadow w restauracji i 2 Chadow w sklepie patrzyło na mnie dłużej niż 5 sekund. Słyszałam także miłe słowa od przyjaciół i rodziny że jestem piękna. Z drugiej dostałam odpowiednio 4/10 i 6/10 na #photofeeler za realistyczne zdjęcia. Sama już nie wiem co o sobie myśleć ale dziś czułam się dobrze nawet. Poniekąd dlatego ponieważ przeczytalam artykuł podesłany mi przez jednego Mirka w którym było o akceptacji dużo i o tym że co się może najgorszego stać jeśli naprawdę jestem brzydka. Najwyżej nigdy nie zostanę pokochana, nie będę miała rodziny, nie będę adorowana i zauważana. i pierwszy raz mi się udało pomyśleć że trudno jakoś dam radę z tym żyć. i wtedy te chady zaczęły na mnie patrzeć. miej #!$%@? a będzie ci dane??????
29/30
#pamietnikladnejinaczej
  • 3
@Sylwestrowiczka12: oceniają zdjęcie twarzy? Przestań w ten sposób kształtować swoją samoocenę. Kobieta to nie tylko buzia. Liczy się całość: figura, "te kształty", sposób ruszania się, co mówi i jak mówi, tembr głosu, sposób bycia. Banalne "jaka jest w środku" i jak bardzo to widać na zewnątrz. Istotna dla Ciebie jet ocena w oczach facetów, to popracuj nad swoim seksapilem. Tylko żeby nie pomylić seksapilu z wulgarnością i wyuzdaniem.

[...] ja cię