Wpis z mikrobloga

Jestem kobietą której zniszczyliście życie. Chcę tylko wiedzieć dlaczego. Któryś odważny mi odpowie, czy odważni to jesteście tylko wtedy jak czujecie się anonimowi i wspierani przez grupę? A może ktoś mi podeśle któryś z zajebiście zabawnych filmików na mój temat?
  • 287
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
panowie zycie jest p--------e ja juz nie mam sily zyc k---a mam w------e na te zycie k---a zjabelaem sie mam w------e k---a na wszystko ty wszystko mnie w-----a juz bedzie magik bedzie magik podjerzewam ze bedzie magik za 2 lata ale za nim kiedys skocze z okna kiedys to powiem do mamy zeby sie nie martwial bo niech zrobi to samo co ja bo to zycie nie ma sensu dzieki wariacie trzymaj
  • Odpowiedz
@kubekzkotem1: o ile znam ta społeczność to oprócz dzieciaczków które maja jeszcze mleko pod nosem nikt nie robi tu afery bez powodu wiec jeżeli coś o-------s w internecie to chyba powinnaś liczyć się z konsekwencjami w ogóle jeżeli to nie zarzutka...
  • Odpowiedz
To brzmi jak jakiś bait Uwaga TVN, gdzie chcą pokazach mowę nienawiści na wypoku, ale nie wzięli pod uwagę tego ze sobie to uroili XD
  • Odpowiedz
  • 0
Ale zaraz, jeśli to ty zniszczylas pomnik to skąd pomysł że to Wykop niszczy ci życie a nie ty? Tak samo zwalanie winy na kolesia co nagrał ubudostepnił? Jesteś jedną z tych osób przez które nie możemy mieć ładnych żeczy...
  • Odpowiedz