Wpis z mikrobloga

Jeżeli ktoś uważa, że to atak na Kościół Katolicki a w innych zawodach pedofilii jest więcej, chciałbym tylko powiedzieć, że kierownik budowy, gdy jego pracownik jest pedofilem, nie ukrywa tego przenosząc go z buowy na budowę tylko zgłasza do odpowiednich organów ścigania.
I nie stosuje postów i modlitw, żeby rozwiązać problem pedofilii.
#tylkoniemownikomu #bekazkatoli
  • 18
  • Odpowiedz
@kryku: W Polsce niestety nie mamy dostępnych pełnych danych o przestępcach seksualnych na nieletnich . Ale kilka lat temu sprawdzałem takie statystyki w USA. Dokładnie o przestępstwach seksualnych na małoletnich. Okazuję się, że osoby duchowne tam się znajdują - racja. Pedofile w każdej postaci tępić. Ale "osoby duchowne" mieściły się w jednocyfrowym % - a osoby homoseksualne już w dwucyfrówce. I Ciekawi mnie teraz w mediach, ogólnie opinii publicznej nagonka na
  • Odpowiedz
@haosek nie wybielam pedofili w kieckach, ale... XD

To że pedofil wybiera chłopców nie znaczy odrazu, że jest homoseksualistą jeżeli chodzi o relacje z dorosłymi.

"Tak w ogóle to jak można wykopywać artykuł tak uwłaczający logice:

Od 25 proc. do 1/3 przestępstw pedofilii jest popełnianych wobec chłopców, pozostałe wobec dziewczynek. Badania w wielu krajach (w tym też w Holandii) pokazują, że populacja gejów wynosi od 2 do 4 proc., a preferencja pedofila
  • Odpowiedz
@haosek a nagonki na kościół by nie było gdyby walczyli z problemami i karali takich ludzi a nie ich kryli i jeszcze oskarżali ofiary lub zastraszali, tego nie robi tylko ksiądz pedofil, to robią też inni z kościoła bo tak im wygodniej.
  • Odpowiedz
a nagonki na kościół by nie było gdyby walczyli z problemami i karali takich ludzi a nie ich kryli i jeszcze oskarżali ofiary lub zastraszali, tego nie robi tylko ksiądz pedofil, to robią też inni z kościoła bo tak im wygodniej.


@turok2016: To Państwo czy KK karze bo My możemy karać, ale to będzie samosąd. Zresztą w ilu biskupstwach i gdzie dokładnie było to "krycie"? Są setki biskupstw na całej Ziemi,
  • Odpowiedz
@kryku kiedyś byłem kierownikiem robót na elewacji biurowca i dostałem upomnienie od policji na jedną brygadę że względu na epitety, które lecialy w stronę (jakichkolwiek) przechodzących obok budowy pań... Byłem zmuszony przenieść w/w brygadę na inny front robót
  • Odpowiedz
Zresztą w ilu biskupstwach i gdzie dokładnie było to "krycie"? Są setki biskupstw na całej Ziemi, w ilu było takie krycie? Na siłę te oskarżenia.


@Brzytwa_Ockhama: myślałam, że bardziej się tobą brzydzić nie mogę, ale gratuluję, sprawiłeś, że tak się stało.
Naprawdę nie sądziłam, że będziesz otwarcie bronił pedofilii. #!$%@?, co jest z tobą nie tak?
  • Odpowiedz
myślałam, że bardziej się tobą brzydzić nie mogę, ale gratuluję, sprawiłeś, że tak się stało.

Naprawdę nie sądziłam, że będziesz otwarcie bronił pedofilii. #!$%@?, co jest z tobą nie tak?


@Nidor:

KK kryje pedofilów

Pytam się kulturalnie jakie biskupstwa kryły

HURR DURR JAK ŚMIESZ PYTAĆ O DOWODY NAGONKI MEDIALNEJ


  • Odpowiedz
Pytam się kulturalnie jakie biskupstwa kryły


@Brzytwa_Ockhama: A od jakiej liczby uznasz że instytucja mająca się za autorytet moralny wielokrotnie ukrywająca pedofilię w swoich szeregach jest niefajna? Zaskoczę cię, że generalnie parafie mało chętnie wymieniają przypadki molestowania dzieci które obecnie ukrywają. Niemniej prosisz-masz:

- Tutaj znajdziesz informację o liście kardynała Ratzingera, prefekta Kongregacji Nauki Wiary, który wysłał list do wszystkich biskupów, przypomnając że wszyscy mający widzę o szczegółach kościelnych śledztw w
  • Odpowiedz