Wpis z mikrobloga

Szokują mnie wypowiedzi katolików, że dokument Sekielskiego to manipulacja, bo SZKODZI KOŚCIOŁOWI, a przecież Kościół jest dobry.

Ch*j z naszymi własnymi gwałconymi dziećmi, ważniejsze by staruszkowie w sukienkach zachowali dobre imię.

Książkowe wyparcie, charakterystyczne dla członków sekt.

Polska nie jest jedynym krajem w którym czarna mafia zalegalizowała pedofilię, ale jest jednym z tych krajów, które wciąż na to przyzwalają.

#katolicyzm #mikromodlitwa #polska #neuropa #4konserwy
i.....r - Szokują mnie wypowiedzi katolików, że dokument Sekielskiego to manipulacja,...

źródło: comment_SiVJILbn77DkblKUVn1IWr1J3JDfPp0k.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@invisibleborder: co. Ogólnie to dla pedofilów powinna być najcięższa możliwa kara,szczególnie dla takich którzy mają być osobami godnymi zaufania tak jak księża,nauczyciele,policjanci itd. Natomiast to co ty piszesz to bzdury. Jak będzie kilku nauczycieli pedofilów to można powiedzieć że wszyscy są? Nie i to samo w wypadku księży a Kościół to nie tylko księża ale i wszyscy ludzie którzy do niego należą.
  • Odpowiedz
@CaveoPoland: tu nie chodzi o kilku księży tylko cały system zorganizowanej pedofilii. To nie jest przypadkiem że każdym kraju na całym świecie Kościół robi to samo z pedofilami: chroni i otacza opieką.

Przez bardzo długi czas mieli to nawet oficjalnie w Watykanie uregulowane dokumentem prawnym, że pedofilów należy ukrywać i nie wydawać policji. Żadna szkoła czy inna organizacja tak nie postępuje. Żadna.

Polityki instytucji kościelnych wobec przestępstw pedofilskich:
- Wywieranie presji na ofiary, aby zmusić je do milczenia, zastraszanie
  • Odpowiedz
@CaveoPoland: Jeśli człowiek świadomy tego że dana instytucja cicho przyzwala lub ukrywa RUCHANIE MAŁYCH DZIECI przez swoich członków, nadal ochoczo wstępuje do tej organizacji lub też tą organizację wspiera - ja widzę współudział w tym procederze. Jeśli ministerstwo edukacji ukrywałoby i tuszowałoby pedofilię wśród nauczycieli, to uczyłbym swoje dziecko sam w domu indywidualnie. Jeśli ministerstwo sprawiedliwości ukrywałoby i tuszowałoby aktywnie pedofilię wśród policjantów to wyjechałbym z takiego kraju. Tu wystarczy
  • Odpowiedz
@invisibleborder pewnie dlatego że wielu ludzi nie jest fanem zbiorowej odpowiedzialności. To że gdzieś jest nauczyciel pedofil nie znaczy że mamy nie wysyłać dziecka do szkoły i uczyć żeby się pilnie słuchało tego co nauczyciele chcą przekazać. Od tego mamy wymiar sprawiedliwości zeby zajmował się niebezpiecznymi jednostkami.
  • Odpowiedz
co jest z resztą wprost napisane w księdze kapłańskiej.


@Niszczyciel666: Zacytujesz?

Boga Jahwe wymyślili tzw. kapłani aby móc wygodnie żyć na koszt reszty społeczności


@Niszczyciel666: No może ale nie przekonasz tym wierzącego. Klecha który mówi że trzeba wstrzymać się od aktywności seksualnej do małżeństwa ponieważ za to idzie się do piekła niewierzącego też nie przekona.
  • Odpowiedz
@CynicznyMarksista: Przykład poniżej

Oto prawo odnoszące się do ofiary z pokarmów: Synowie Aarona przyniosą ją przed Pana - przed ołtarz. 8 Potem wezmą z niej garść najczystszej mąki, należącej do ofiary pokarmowej, wraz z oliwą jej i z całym kadzidłem, które są na tej ofierze, i zamienią to w dym na ołtarzu jako miłą woń, jako pamiątkę dla Pana. 9 To, co pozostanie z tej ofiary, będzie pokarmem dla Aarona
  • Odpowiedz
@invisibleborder: Jestem częścią Kościoła i nigdy nie ukrywałem pedofilii. Także proszę nie obrażaj mnie. Jeśli masz natomiast jakieś dowody na ukrywanie pedofilii to zgłoś to na policję i jeśli potrzebujesz pomocy to napisz. Nie rzucaj jednak wszystkich do jednego worka bo przypadki pedofilii w KK to mały % i sam uważam że trzeba je tępić i to ostro ale nie dokładać do tego ideologii i nie walczyć z całym KK.
  • Odpowiedz
@temekx: nie zgwałcił, ale nie popieram pedofilii, katolikom to trudno pojąć

@CaveoPoland: Nie ma znaczenia czy procent był mały czy duży, przestępczy proceder odbywa się tam świadomie, dobrowolnie, w sposób zorganizowany i na całym świecie. Cała hierarchia od wiejskiej parafii po Watykan była w to zaangażowana.
  • Odpowiedz