Wpis z mikrobloga

Szokują mnie wypowiedzi katolików, że dokument Sekielskiego to manipulacja, bo SZKODZI KOŚCIOŁOWI, a przecież Kościół jest dobry.

Ch*j z naszymi własnymi gwałconymi dziećmi, ważniejsze by staruszkowie w sukienkach zachowali dobre imię.

Książkowe wyparcie, charakterystyczne dla członków sekt.

Polska nie jest jedynym krajem w którym czarna mafia zalegalizowała pedofilię, ale jest jednym z tych krajów, które wciąż na to przyzwalają.

#katolicyzm #mikromodlitwa #polska #neuropa #4konserwy
i.....r - Szokują mnie wypowiedzi katolików, że dokument Sekielskiego to manipulacja,...

źródło: comment_SiVJILbn77DkblKUVn1IWr1J3JDfPp0k.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@invisibleborder: co. Ogólnie to dla p-------w powinna być najcięższa możliwa kara,szczególnie dla takich którzy mają być osobami godnymi zaufania tak jak księża,nauczyciele,policjanci itd. Natomiast to co ty piszesz to bzdury. Jak będzie kilku nauczycieli p-------w to można powiedzieć że wszyscy są? Nie i to samo w wypadku księży a Kościół to nie tylko księża ale i wszyscy ludzie którzy do niego należą.
  • Odpowiedz
@CaveoPoland: tu nie chodzi o kilku księży tylko cały system zorganizowanej pedofilii. To nie jest przypadkiem że każdym kraju na całym świecie Kościół robi to samo z pedofilami: chroni i otacza opieką.

Przez bardzo długi czas mieli to nawet oficjalnie w Watykanie uregulowane dokumentem prawnym, że p-------w należy ukrywać i nie wydawać policji. Żadna szkoła czy inna organizacja tak nie postępuje. Żadna.

Polityki instytucji kościelnych wobec przestępstw pedofilskich:
- Wywieranie presji na ofiary, aby zmusić je do milczenia, zastraszanie
  • Odpowiedz
@CaveoPoland: Jeśli człowiek świadomy tego że dana instytucja cicho przyzwala lub ukrywa RUCHANIE MAŁYCH DZIECI przez swoich członków, nadal ochoczo wstępuje do tej organizacji lub też tą organizację wspiera - ja widzę współudział w tym procederze. Jeśli ministerstwo edukacji ukrywałoby i tuszowałoby pedofilię wśród nauczycieli, to uczyłbym swoje dziecko sam w domu indywidualnie. Jeśli ministerstwo sprawiedliwości ukrywałoby i tuszowałoby aktywnie pedofilię wśród policjantów to wyjechałbym z takiego kraju. Tu wystarczy
  • Odpowiedz
@invisibleborder pewnie dlatego że wielu ludzi nie jest fanem zbiorowej odpowiedzialności. To że gdzieś jest nauczyciel p-----l nie znaczy że mamy nie wysyłać dziecka do szkoły i uczyć żeby się pilnie słuchało tego co nauczyciele chcą przekazać. Od tego mamy wymiar sprawiedliwości zeby zajmował się niebezpiecznymi jednostkami.
  • Odpowiedz
co jest z resztą wprost napisane w księdze kapłańskiej.


@Niszczyciel666: Zacytujesz?

Boga Jahwe wymyślili tzw. kapłani aby móc wygodnie żyć na koszt reszty społeczności


@Niszczyciel666: No może ale nie przekonasz tym wierzącego. Klecha który mówi że trzeba wstrzymać się od aktywności seksualnej do małżeństwa ponieważ za to idzie się do piekła niewierzącego też nie przekona.
  • Odpowiedz
@CynicznyMarksista: Przykład poniżej

Oto prawo odnoszące się do ofiary z pokarmów: Synowie Aarona przyniosą ją przed Pana - przed ołtarz. 8 Potem wezmą z niej garść najczystszej mąki, należącej do ofiary pokarmowej, wraz z oliwą jej i z całym kadzidłem, które są na tej ofierze, i zamienią to w dym na ołtarzu jako miłą woń, jako pamiątkę dla Pana. 9 To, co pozostanie z tej ofiary, będzie pokarmem dla Aarona
  • Odpowiedz
@invisibleborder: Jestem częścią Kościoła i nigdy nie ukrywałem pedofilii. Także proszę nie obrażaj mnie. Jeśli masz natomiast jakieś dowody na ukrywanie pedofilii to zgłoś to na policję i jeśli potrzebujesz pomocy to napisz. Nie rzucaj jednak wszystkich do jednego worka bo przypadki pedofilii w KK to mały % i sam uważam że trzeba je tępić i to ostro ale nie dokładać do tego ideologii i nie walczyć z całym KK.
  • Odpowiedz
@temekx: nie zgwałcił, ale nie popieram pedofilii, katolikom to trudno pojąć

@CaveoPoland: Nie ma znaczenia czy procent był mały czy duży, przestępczy proceder odbywa się tam świadomie, dobrowolnie, w sposób zorganizowany i na całym świecie. Cała hierarchia od wiejskiej parafii po Watykan była w to zaangażowana.
  • Odpowiedz