Wpis z mikrobloga

Typy i typiarki, sprawa jest. Dziś po długich przygotowaniach w końcu spróbowałem #lsd #!$%@?łem dwa maleńkie znaczki i... I #!$%@?. Jestem rozczarowany bo nic nie weszło. Żadnych zmian percepcji czy czegokolwiek. Nie podam dokładnej ilości ile tego było w ug, bo łańcuszek od ręki do ręki szedł w totalnej anonimowości. W każdym razie, pierwszy znaczek wleciał o 18:05, drugi o 18:50, zero efektów. Czy to że biorę SSRI (esci konkretnie) może wpływać na odbiór psychodelików? s&s było przygotowywane od dłuższego czasu i teraz nie wiem czy mam #!$%@? odbiór takich substancji czy co jest grane.

#narkotykizawszespoko
  • 14
  • Odpowiedz
Czy to że biorę SSRI (esci konkretnie) może wpływać na odbiór psychodelików?


@7R1571F3R: Tak. SSRI bardzo tłumi działanie psychodelików. Żeby brać kwasy powinieneś zrobić sobie min. 30 dni przerwy od SSRI.
  • Odpowiedz
@CacyIsBack Niekoniecznie jest co, zapętlony album You All Look The Same To Me od kapeli Archive. Mieszanka gatunków, ale pod trip-hop jakoś podpada. Jeśli nie znasz, to uprzedzam - mocno depresyjny klimat.
  • Odpowiedz
Kwas klepie po SSRI w porównaniu do MDMA. Po prostu najprawdopodobniej sprzedali Ci lipne znaczki. Możesz wysłać ich zdjęcie jeśli robiłeś to ocenimy kogo to i czy dobre. Możliwe, że najzwyczajniej w świecie kwas Cię nie kopie tak jak niektóre osoby. Dlaczego tak się dzieje raczej szybko się nie dowiemy ¯_(ツ)_/¯ I nie bój się, że po kwasie + SSRI magicznie Ci się skróci życie jak twierdzi pan wyżej.
  • Odpowiedz