Wpis z mikrobloga

Mirki z działu #przegryw pragnę was poinformować, że jedną z dróg wyjścia z przegrywu jest zapisanie się na kurs tańca a w szczególności na Bachata Sensual. Chodzę dopiero 1 miesiąc i można tyle fajnych dziewczyn poznać że aż się zdziwicie :) po za tym w tego typu tańcu, kontakt fizyczny macie już od razu za sobą bo to bardzo intymny taniec i po miesiącu można na prawdę dużo pewności siebie nabrać.W moim przypadku po miesiącu uczymy się już kroku gdzie stykamy się klatką piersiową więc dla niektórych to może być stresujące. Ważne żeby nie robić z tego nie wiadomo czego bo pamiętajmy że chcemy się nauczyć tańczyć. Warto też zrozumieć idee tego tańca, podejść do tego w trochę głębszy sposób - ja to przynajmniej robię bo chce poznać ludzi od strony emocjonalnej a taniec to fajna forma ekspresji :) ( nie wiem jak to inaczej ująć ale pomaga mi to w pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Pomimo tego 70 % osób to raczej pary ale na prawdę przychodzi też dużo dziewczyn które nie mają facetów, czasami mam wrażenie, że niektóre tam przychodzą aby poznać jakiegoś faceta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moim zadaniem ważne jest aby bardzo mocno nastawić na sam cel nauki tańca a nie na kobietach to wtedy bardzo naturalnie się zachowujecie - przynajmniej w moim przypadku to działa. Bardzo dużo się uśmiecham jestem na luzie albo przynajmniej udaje ( ͡º ͜ʖ͡º), próbuje żartować ze swoich błędów jak mi nie idzie, a mamy takich instruktorów gdzie po miesiącu od razu na głęboką wodę nas rzucają. Jak się nie uczysz w domu to na prawdę będzie Ci ciężko.

Nie ma co się zniechęcać bo też szybko się tego nie nauczycie, dużo osób się wykruszy po miesiącu, czasami ktoś dojdzie. Warto się zdyscyplinować a na prawdę wam to pomoże. Taki taniec jest na prawdę bardzo seksowny i kobiety lubią jak facet umie tańczyć bo dostarcza to dużo emocji #rozowepaski
  • 9
@HarrsonDW: No ale idziesz tam tańczyć czy co? Tam nikt na to nie zwraca uwagi. Zawsze mi się zdarza tańczyć z wyższą kobietą ode mnie i nigdy nie widziałem w tym problemu, po za tym, tam fajni ludzie przychodzą i nikt nikogo nie ocenia, przynajmniej ja tak to widzę. Tańczyłem też z bardzo grubą dziewczyną i na prawdę nie widzę w tym problemu bo każdy tam jest aby nauczyć się tańczyć.