Wpis z mikrobloga

Miałem volisha alpha mini ale coś mu #!$%@?ło i zaczął #!$%@? palić nowe grzałki po jednym zalaniu (tj. zalewasz zużywasz zalany liquid,dolewasz i grzałka do #!$%@?). Szukam czegoś niedużego i jednocześnie nie drogiego ale fajnie jakby bateria w miarę trzymała bo ten volish to pod ładowarką prawie ciągle siedział. Coś fajnego polecicie?
Do tej pory paliłem liquidy "12" więc spoko też jak powiecie jaką moc wybierać do tego co polecacie żebym sie nie udusił. Dzięki z góry ( ͡º ͜ʖ͡º) #epapierosy #epapieros #wykopvapeclub #vape #kichiochpyta
  • 9
@adronix: vape pen ma calkiem spoko grzalke meshowa 0,15ohm. natomiast bedziesz go ladowal dosyc czesto. jakbys wyrwal za 70-80zl (bo tyle jest tak naprawde wart) to ujdzie.
@Tabalugy
@liwa12
@nesman
A co powiecie o volish sinco i volish view? Ich ceny dochodzą prawie do 200zl ale teraz w stacjonarnym sklepie maja jakąś promke że kupuję volish sinco i dwa liquidy i dostaje za free jakiś tam podgrzewacz tytoniu i 4opakowania wkładów imo się opłaca bo ten podgrzewacz mogę #!$%@? i mam epeta + dwa liquidy za 100pln
@adronix: nie lubię niczego ze stajni Chic (volishy, mildy). te volishe to kontrukcje z innym brandem, które gdzie indziej są o wiele tańsze. już nawet kupno leciwego Vaptio P1 byłoby lepszym rozwiązaniem, możesz go zamówić teraz na Ali za 50zł prosto od producenta. grzałki i tubka dostępne na edymie w razie czego. a już w ogóle jak chcesz się zadowolić na dłuugie lata to Drag jako zasilanie i atomizer dead rabbit