Wpis z mikrobloga

Dziwnym trafem po permie dla jednego z użytkowników częstotliwość wpisów pod tagiem #wykopiwowarszawa znacznie spadła. A więc jednak te spotkania były spotkaniami kółka wzajemnej adoracji bez osób dopuszczonych z zewnątrz.
  • 12
  • Odpowiedz
@marc1027: problem jest taki, że wszyscy pozostali są leniwi i nie chce im się pisać.
Zresztą jak każde zgrupowanie tak i to musiało mieć swojego lidera, który pokazuję jakieś tajemne sztuczki, a tak się składa, że ten szanowany użytkownik opanował do perfekcji sekrety wódżidsu!!
BTW w tym tylko roku, poznałem 4 wykopków, którzy pojawili się na wykopiwie pierwszy raz, po za tym często zdarza nam się integrować z osobami z zewnątrz
  • Odpowiedz
@marc1027: Wola rzeczy tworzy się stała grupa bywalców. Byłem raz na takim dosyć randomowym piwie i raz na grillu na dachu - zupełnie nie czułem jakiegoś wyobcowania, można z kimś nieco pogadać, jest ogólnie nieźle jak na spotkanie wszystkich pierwszy raz w życiu :D
  • Odpowiedz
@marc1027: większej bzdury już dziś nie przeczytam, a jestem w innej strefie i jest 9:30 rano. Jakbyś miał ty zorganizować, to ty i podobni spędziliby resztę życia w piwnicy. Czepiasz się, bo ludzie sie poznali na wykopie, polubili się na tyle, zeby razem regularnie spędzać czas. WTF!?
  • Odpowiedz
@marc1027: co za głupie gadanie, ja poznałem sporo osób którzy sa stalymi bywalcami, na wykopiwa przychodza ludzie co wykopu nie maja, tylko zostali/ zostały poznani na jednym spotkaniu i sie zaprzyjaznilismy.

W dodatku to chyba jedyne miejsce gdzie moga byc roznice kilkunastu lat a ludzie i tak sie dobrze bawia.
  • Odpowiedz
  • 2
@reasonable Nie czepiam się, tylko nie rozumiem po co ogłaszają wydarzenie do publicznej wiadomości, a potem widzę jak jakiś przegryw na pytanie "gdzie jesteście" dostawał 0 lub błędne odpowiedzi.
I nie mam na myśli wszystkich, tylko środowisko tego zbanowanego gościa.
  • Odpowiedz
@marc1027: lol, może dlatego że mało kto spoza tej grupy chciał gdziekolwiek wychodzić? Ile to już razy było, jak próbowałem wyciągnąć jakichś randomowych wykopków i nic.
  • Odpowiedz
@marc1027 każde spotkanie wykopiwo ever: EJ NAPISZCIE NA PUBLIC ZEBY KTOŚ PRZYSZEDŁ.
3 godziny into piwo: i jak, ktoś odpisał, ktoś nas szuka, prócz tego jednego gościa co przyszedł?
I tak się dzieje życia cót.
  • Odpowiedz