Wpis z mikrobloga

#chwalesie sie kolejnym dziełem;] Pierścionek z złota próby 750 z Naurlanym Turmalinem Arbuzowym o masie 0.40ct (certyfikat IGI) w towarzystwie 8 Daimencikow o masie lacznej 0,12ct (1.5 kazdy) wszytko wykonanane oczywscie recznie. według znawcow- Turmalin arbuzowy "watermelon" jest kamieniem który uczy prawdziwej radości życia, niezależnej od okoliczności zewnętrznych. Pomaga odnaleźć dobrą stronę każdej sytuacji i cieszyć się, być wdzięcznym za to co jest. Sprzyja głębszemu zrozumieniu, postrzeganiu piękna i połączeniu z własnym sercem oraz Wyższym Ja, tą częścią energii człowieka która ma boską naturę i wie więcej. Turmalin watermelon jest kamieniem otwierającym czakrę serca, przyciąga do noszącego go miłość, przyjaźń i delikatne traktowanie przez innych. Ten kamień ułatwia dobre relacje z ludźmi i udane związki uczuciowe.
Turmalin arbuzowy "watermelon" harmonizuje i uspokaja. To rewelacyjny kamień dla histeryków i osób skłonnych do dramatyzowania, a także "uzależnionych od cierpienia". Turmalin watermelon przywraca naturalny, stonowany przepływ energii z mocnym i ugruntowanym połączeniem z czakrą serca - uspokaja i kieruje uwagę na to co jest ważne i na to co można zrobić. Nosząc turmalin watermelon człowiek wycisza się i bardziej zagłębia się w siebie. #rozowepaski #niebieskiepaski #zareczyny #bogactwo #jubilerstwo #zloto #zlotnik #kamienie #mineraly
darkinvaider - #chwalesie sie kolejnym dziełem;] Pierścionek z złota próby 750 z Naur...

źródło: comment_K9NEgnayc9cxMmacIbonh8IkeUtbfzlI.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
raz Wyższym Ja, tą częścią energii człowieka która ma boską naturę i wie więcej. Turmalin watermelon jest kamieniem otwierającym czakrę serca, przyciąga do noszącego go miłość, przyjaźń i delikatne traktowanie przez innych. Ten kamień ułatwia dobre relacje z ludźmi i udane związki uczuciowe.

Turmalin arbuzowy "watermelon" harmonizuje i uspokaja. To rewelacyjny kamień dla histeryków i osób skłonnych do dramatyzowania, a także "uzależnionych od cierpienia". Turmalin watermelon przywraca naturalny, stonowany przepływ energii z
  • Odpowiedz
@noarch: co masz na mysli mowiac komercyjnie? czy na zamownie? tak -to moj zawod-z tego zyje;] ,pracuje z metalami szlachetnymi uzywanymi w jubilerstwie -złoto (wszytkie kolory) srebro,platyna,pallad
  • Odpowiedz
@norsemanradek: spoko spoko duzo rzeczy nie jest jescze wystawionych ale bedzie to robione niedlugo (brak czasu zwiazany z przeprowadzka z Irlandii do Polski),wykonuje tez na zamownie- z dowolnym kamieniem (rowniez dostarczonym przez klienta)
  • Odpowiedz