Wpis z mikrobloga

@jaqqu7: głebokie, podoba mi się. Dość dobrze pokazuje problemy współczesnego świata Katolików a przy tym nikogo nie obraża i daje do myślenia.

Dem to prawdziwy geniusz, mam nadzieję że jego komiksy będą w przyszłości interpretowane w szkołach.
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Nie, zostawił nas czyli matkę i syna.
Tata ma dość matki i odszedł, więc matka przekazuje tę informację w taki sposób, żeby ojciec w oczach dziecka był tym złym bo go też zostawił. Takim graniem dzieciakiem właśnie masa kobiet dostaje dzieci pod opiekę mimo, że obiektywnie, ojciec też by się dobrze spisał. Dziecko się zwyczajnie w domu nasł#!$%@? jakim to #!$%@? ojciec nie jest bo ICH porzucił, choć tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@dorotka-wu:
@Matan_Jagiz: @Brzozq: eh ok.

Pierwsze dwa panele to odniesienie do tego iż kościół to kult idealnego Boga, który jest pełen grzeszników prowadzonych przez grzeszników.

Każdy dobrze wie, że picie i jeżdżenie oraz pedofilia jest zła, jednak każdy wie
  • Odpowiedz
@sorek ja tu widzę w #!$%@? słaby żart i wyolbrzymianie tego wTwojej głowie.

Nawet zakładając że to jest dokładnie tak jak powiedziałeś, to jak katolik może wierzyć że to jest jakiś biznes? To ludzie mają Boga kochać a nie on ma chcieć być kochanym. Nie spotkałem się w moim życiu z dewocją negatywną tak jak tu. Widać autor nie miał najszczęśliwszego dzieciństwa.

Zresztą za dużo rozważań nad pierdołami. Nie chcesz nie
  • Odpowiedz
to jak katolik może wierzyć że to jest jakiś biznes? To ludzie mają Boga kochać a nie on ma chcieć być kochanym.


@Matan_Jagiz: bo tak interpretuje to ten chłopczyk i taki jest przekaz komiksu. Jego proste myślenie tak się przedstawia.

I ludzie mają kochać Boga, ale bez ludzi Bogowie umierają.
  • Odpowiedz