Wpis z mikrobloga

@rkrification: Cześć. Postanowiłem napisać, bo założyłeś temat na wykopie odnośnie mojej firmy, gdyż wyprzedaje towar. Dziękuje w ogóle, że to zapostowałeś w dobrej intencji, bo takich ludzi jest mało.

Pomyślałem, że napiszę Ci jak wygląda sytuacja, bo czytając niektóre komentarze, to aż szkoda gadać.

1. Sklep internetowy, który był wystawiony na sprzedaż bez domeny, był naszym poprzednim sklepem internetowym, który probowaliśmy sprzedać od blisko roku i nie zamknkeliśmy po prostu tej pozycji na allegro. W 2018 roku w połowie otworzyliśmy nowy sklep pod naszą domeną, wystarczy wejść na www.arenagry.pl żeby to zobaczyć. Przedmiotem sprzedaży zatem była (dużo wcześniej niż w ogóle ta kwestia związana z wyprzedażą) tylko layout, silnik i sam sklep internetowy, bo domeny wciąż potrzebowaliśmy pod nasz nowy sklep.
2. Choruje przewlekle od listopada 2018 roku, nie muszę nikomu się z tego tłumaczyć itp, dodałem taki opis na aukcji, gdyż uznałem, że może niektórzy ze społeczności graczy przez to chętniej będą licytować nasze aukcję niż może kogoś innego. Długo jestem na tym rynku i cóż, to była moja pierwsza myśl.
3. Aktualnie allegro i tak wysłało do nas ostrzeżenie, że musimy te opisy usunąć, bo taka jest polityka allegro.
4. Wyprzedajemy towar od złotówki, ze stratami sięgającymi -90%. Jeszcze przez 3-4 miesiące będziemy to wyprzedawać, ktoś myśli, że obracam wielkimi pieniędzm, ale nie wie, ile za tym stoi kredytów, które są wciąż do spłaty - osobistych i firmowych.

Pomyślałem, że może by wrzucic takie wyjasnienie na ten wykope, moze Ty albo ja zalozyc nowy temat, tak dla wyjasnienia, zeby sobie ludzie nie mysleli, ze to jakies przekety. Ale jak juz uwazasz. Jeszcze raz dzieki za inicjatywe i pozdrawiam.
  • 3