Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski czy podoba wam się sylwetka jak na załączonej rycinie?
Pytam z ciekawości, sam mam podobną (może nie tak idealnie symetryczną) a w sumie nie wydaje mi się że laski na to szczególnie lecą. Łatwiej mi poderwać dziewczynę w normalnej sytuacji, a nawet spotkałem się ze stwierdzeniem że taki brzuch jest obleśny xd

#kiciochpyta
neminem - Pytanie do #rozowepaski czy podoba wam się sylwetka jak na załączonej rycin...

źródło: comment_qMLg41EjvD1tekCFD5Rs0OzHh46MfBOB.jpg

Pobierz

Podoba ci się?

  • Tak 28.9% (11)
  • Nie 47.4% (18)
  • Jeszcze jak! 23.7% (9)

Oddanych głosów: 38

  • 26
@neminem zawsze już na takie umięśnienie patrzę pod tym kątem, że dużo trzeba było w to włożyć pracy i to podziwiam. Ale nie mam tak, że się będę ślinić na widok takiej klaty. Nie jest to dla mnie bardzo atrakcyjne, ale też to nie jest tak, że od razu z pogardą będę patrzeć na takiego faceta
@promyczek_94: Porażka ewolucji, to do czego mężczyzna dąży aby zwiększyło to jego szanse reprodukcyjne jest uznawane za nieatrakcyjne xd Z drugiej strony jak patrzę na takich przepakowanych kulturystów, to też wygląda to okropnie, więc może trochę wcześniej tak patrzyłbym na siebie ;P
@neminem: dla mnie to jest mega seksowne. potem spadek atrakcyjności spada proporcjonalnie do wzrostu mięśni. dodatkowo tacy "mięśniacy" kojarzą mi się z:
a) niskim ilorazem inteligencji
b) kobieciarzami, którzy latają z kwiatka na kwiatek
c) mających ego większe od ich mięśni
do takich mężczyzn najczęściej lgną głupiutkie blondynki.
oczywiście generalizuję i nie mówię, że tak jest tylko, że tak to widzę. ¯\_(ツ)_/¯
@kamyczeq: Tak w sumie robię, ale chciałem się trochę zorientować w szerszym gronie kobiecym. A przy okazji może pokazać sobie jak łatwo mogę być nieobiektywnym ;P

@promyczek_94: Masz rację bo mi też się często z tym kojarzą xd
Ja w sumie mam dobre geny (tata nic nie ćwiczy a w wieku 50+ lat ma fajny obrys kaloryfera) i lubię ćwiczyć (bieganie, pływanie i sporty pokrewne) a na siłownie tak naprawdę