Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski czy podoba wam się sylwetka jak na załączonej rycinie?
Pytam z ciekawości, sam mam podobną (może nie tak idealnie symetryczną) a w sumie nie wydaje mi się że laski na to szczególnie lecą. Łatwiej mi poderwać dziewczynę w normalnej sytuacji, a nawet spotkałem się ze stwierdzeniem że taki brzuch jest obleśny xd

#kiciochpyta
neminem - Pytanie do #rozowepaski czy podoba wam się sylwetka jak na załączonej rycin...

źródło: comment_qMLg41EjvD1tekCFD5Rs0OzHh46MfBOB.jpg

Pobierz

Podoba ci się?

  • Tak 28.9% (11)
  • Nie 47.4% (18)
  • Jeszcze jak! 23.7% (9)

Oddanych głosów: 38

  • 26
  • Odpowiedz
@promyczek_94: No nawet spoko, dodatkowo 190 cm here xd

A tak serio jakbym spojrzał na swoje życie w perspektywie znalezienia 'miłości mojego życia' (jakkolwiek by to nie brzmiało) to w sumie jakoś wielkiej różnicy to chyba nie zrobiło - nie znalazłem ;P

Ludzie uznawani za mało atrakcyjnych też mogą znaleźć sobie kogoś kto ich pokocha i być z tego powodu w jakiś sposób szczęśliwi.
  • Odpowiedz
@promyczek_94: Trochę lgną (może nie bardzo mocno, ale nie mam porównania), ale jakoś ciężko mi się zaangażować jak nie czuję 'tego czegoś' a niestety rzadko czuję 'to coś', a do tej pory nic z tego nie wyszło :)

Wykorzystywania tych którym się podobam i 'skakanie z kwiatka na kwiatek' nie chcę i nie potrafię (bo krzywdzę i siebie i kogoś)
  • Odpowiedz
@neminem: ja też nie czułam "tego czegoś" przez jakieś 2 miesiące po poznaniu mojego obecnego partnera. po 5 latach miałam dość czekania na motylki w brzuchu i postanowiłam spróbować z pewną osoba bo widziałam, że mamy bardzo podobne poczucie humoru. jesteśmy prawie rok razem i to pierwszy związek, w którym czuje ze naprawdę kocham. może czasem warto jednak dać komuś szanse nawet jak na początku nie ma tej iskry.
  • Odpowiedz
@promyczek_94: Pewnie masz rację i prędzej czy później spróbuję, ale sama pewnie wiesz jak ciężko jest 'wyjść ze strefy komfortu' i zrobić krok żeby zaufać, i dać się pokochać :) Chyba póki co mnie to przerastało.
  • Odpowiedz
@neminem: ja spróbowałam dlatego, że nie chciałam stracić więcej czasu. uznałam, że drugiej młodości nie będę mieć i jednak warto się przełamać. a im dłużej bym zwlekała tym ciężej byłoby mi się odnaleźć w związku. jeszcze bym się przyzwyczaiła do bycia singielką do tego stopnia że umarłabym samotna nie mogąc stworzyć nic stałego. trochę przypau ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz