Wpis z mikrobloga

Odnośnie krążącego kuponu z awansem Liverpoolu. Dlaczego nie zgłosił kuponu do mistrzostw?Jedno kliknięcie i kupon byłby zgłoszony do mistrzostw typerów co z automatu zapewniłoby temu gościowi 1 miejsce w rankingu ogólnopolskim i wygranie laptopa. Wiem, że dla niego jakiś laptop to tylko kropla w morzu przy takich stawkach ale miałby więcej z tego tytułu. Z drugiej strony może chciał być incognito i dlatego się nie zgłosił do mistrzostw.
#bukmacherka
  • 14
@brunetroll089: ten gość wygrał dzień wcześniej 2,5 mln na 4 kuponach. Nie ma co się doszukiwać fejków i akcji promocyjnych Fortuny, bo i tak koszą takie siano, że nie muszą się do takich środków uciekać. Ludzie mają siano niektórzy, że aż nie wiedzą co z nim robić i tyle :) a ten gracz teraz wygrał, a wcześniej takich kuponów pewnie sporo przewalił i tak się to kręci :)
@brunetroll089: A jak pokażą kupon za takie stawki na tottenham to cie przekona? cholera wie na co stawiają tacy magicy, może ciska kilka grubych kuponów w ciągu tygodnia, a może raz na rok obłowi się i mu to wystarczy. Ktoś wygrywa u buków, pewne jest ze za rzadko tym kims jestem ja