Wpis z mikrobloga

@Niedziel: jakbyś napisał obszerniej sformułowane pytania, to by pewnie Mirki odpisały tu lub na Discordzie konsolowym. Męczące to już mogą być pytania lepszy PS4 czy Xbox, ale jak masz jakieś sensowne kwestie do poruszenia, to dobrze nawet jak odpowiedzi zostaną dla potomnych umiejących używać google'a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzeryfChudy: @pablonzo: @kRz222: Opcja jest taka: kupiłem od gościa używkę. Wszystko zajebiście. Stan itp lala. Zbliżamy się do meritum. Dostałem od niego zapisany login i hasło, automatycznie loguje mi się profil łebka z gierami itp. Okolo 14 nieglupich pozycji. Sprawdziłem dziś na Outlook login i pass no i klops. Hasło nie pasi. Chciałem wykupić sobie game pass ale... czy mogę mieć swoje odrębne konto na konsoli gdzie będę miał
@Niedziel: :* aale, tutaj sobie pomagamy
Na Xboxie działa to tak, że możesz być zalogowany jednocześnie na przynajmniej 2 konta (nie wiem ile dokładnie, 5?) i jeśli masz GTA5 na jednym koncie i BF5 na drugim, to możesz uruchamiać jednocześnie obie bez obaw i grać na swoim koncie.
Hasła może jego nie znasz, ale jak jest Twoja konsola ustawiona jako domowa na jego koncie, to nie musisz się na niego logować,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzeryfChudy: tylko teraz czy jak dodam swój profil, analogicznie wyloguje "pierwotny" poprzedniego właściciela ogarnę na swoim to co chciałem i będę chciał przenocować się na ten od kupna to czy nie będzie kily z tym hasłem. Ale zły jestem bez kitu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NAGI: Mam stany lękowe przed tym, że jak zaloguję się na swoje konto to nie odpali mi poprzedniego właściciela. Jak bym potrafił te gierki to chyba podpalilbym mieszkanie haha
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzeryfChudy: to już pozytywny njus. @NAGI: Czyli jak założę swoje, a w zasadzie zaloguję się na swoje stare jeszcze z 360tki to będę mógł grać w te gierki z macierzystego, nabytego konta tak ?
@Niedziel: a orientujesz się, czy konto które masz od tego gościa ma ostawioną Twoją konsolę jako domową? Jeśli tak, to nawet nie będziesz musiał się logować na konto tego gościa, wystarczy, że zalogujesz się na swoje i jego gry będą działać. Jeśli jednak jego konto nie ma Twojej konsoli ustawionej jako domowej to wtedy logujesz się na jego konto a potem na swoje (nie wylogowując się z konta tego gostka), żeby