Wpis z mikrobloga

Witam, czy jest wysoka szansa na zarażenie się wirusem HIV od lizania odbytu prostytutce? Nosze aparat ortodontyczny, więc drobne ranki w jamie ustnej mam prawie cały czas... Byłem pod wpływem alkoholu więc możecie sobie darować durne komentarze, bo pytanie jak najbardziej poważne.

#medycyna #roksa #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #pytanie
  • 106
  • Odpowiedz
Witam, czy jest wysoka szansa na zarażenie się wirusem HIV od lizania odbytu prostytutce?


@Joii: jak chcesz zmienić sobie smak po wypiciu tyskiego to polecam wylizanie dupy psu, przynajmniej niczego nie złapiesz
  • Odpowiedz
@Joii: nie czekaj kilka tygodni tylko idź do lekarza jak najszybciej - jeśli wystawiłeś się na ryzykowną sytuację to, o ile dobrze pamiętam, są kuracje antywirusowe, które na samym początku dają szanse uniknięcia zarażenia no ale trzeba działać szybko. Nie zaszkodziłoby też podpytać laski czy jest ok, ew czy rozważa zrobienie testu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@zeek: ale nie 0, czyli do zakazenia wystarcza czasem objętość krwi mniejsza niż 1ml. Poza tym tak jak mówiłam; to zależy też od wiremii, tego czy zakazony się leczy czy nie i innych czynników
  • Odpowiedz
@Joii: jak będziesz #!$%@?ł jutro z rana do lekarza w sprawie zarażenia hivem to powiedz że ćpun ci #!$%@?ł strzykawką to dostaniesz refundowane leki, w przeciwnym wypadku cena za leczenie wynosi coś koło 50tysięcy.
I przygotuj sie na wycieczke do niemiec, jak to nie prank.
  • Odpowiedz
  • 0
@ukaszeq to czy stoi po alko, czy nie zależy od predyspozycji każdego faceta. Jeżeli np. masz wysoki poziom testosteronu ( naturalnie oczywiście), to nie masz problemu z seksem po alko.
  • Odpowiedz