Wpis z mikrobloga

Śmiać mi się chce z tego lamentu na temat tęczowej... Nie macie lepszych zajęć? Nie jestem katolikiem, nie wierzę w nic, ale dobrze, że jest afera, bo gdyby obrzucono meczet, przedstawiono Mahometa w dziwnej sytuacji, czy spalono kukłę żyda... to byłaby jeszcze większa inba i byście raczej ją popierali. Przypominam, że za spalenie kukły żyda gość dostał wyrok więzienia. Nie ma standardów, skoro obcy jest chroniony, to religię, którą wyznaje większość też powinno się chronić.
Nikt nie ma ulgowego traktowania lub mają je wszyscy - wybrać należy jedno, więc akcja z aferą jest prawidłowa.

#bekazkatoli #heheszki #polska #katolicyzm #religia #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 15
kukłę żyda, to inba ze strony katoli jest prawidłowa


@Reiter: No ale jeżeli uważasz że za bicie kukły Żyda czy nawet spalenie jej publicznie żadna sankcja nie powinna być egzekwowana to czemu za przerobienie obrazka z inną Żydówką ktoś ma mieć z tego tytuły jakieś sankcje prawne? "Ja mogę mieć źle, byle by somsiad miał gorzej"? Trochę nielogiczne poglądy, #!$%@? somsiadowi to nie jest pozytywna i godna naśladowania cecha.
@CynicznyMarksista: Nielogiczne są Twoje poglądy. Nie wiem czego nie rozumiesz nadal.
Spalenie kukły żyda = jest inba i gości idzie siedzieć.
Jaja z katolami = hahah patrzcie jaka inba, jak tak państwo Polskie może robić itp.

Równe traktowanie = konsekwencje tu i tam lub zero konsekwencji w każdym przypadku. Nie ma lepszych i gorszych.
Nielogiczne są Twoje poglądy.


@Reiter: Pokażesz gdzie?

Spalenie kukły żyda


@Reiter: No ja nie widzę tu znaku równości, bo to było nawoływanie do nienawiści. Prokuratura Ziobry wnioskowała o niższy wyrok, Rybak jest sam winny tego że go wysadzono bo łamał warunki warunkowego.

Ja uważam że nielogiczne u ciebie jest to że ty chciałbyś by palenie kuły Żyda było legalne, a przerabianie obrazków religijnych już nie.
@Reiter: Zadałem ci takie pytanie i się nie określiłeś, to uznałem że masz takie poglądy. Nadal nie chcesz rozwiać wątpliwości, a moje doświadczenia z prawicą są takie że gdy ktoś nie odpowiada na proste pytanie to dlatego że wie że jego szczera odpowiedź by go przedstawiła w złym świetle.
Równe traktowanie = konsekwencje tu i tam lub zero konsekwencji w każdym przypadku. Nie ma lepszych i gorszych.


@CynicznyMarksista: więc:

Ja uważam że nielogiczne u ciebie jest to że ty chciałbyś by palenie kuły Żyda było legalne, a przerabianie obrazków religijnych już nie.


Poległo.

Tak jak pisałem wyżej: koniec rozmowy.