Wpis z mikrobloga

@garus92: może być nieoryginalny, a może tamten jest za drogi (tak jak w ASO, olej dwukrotnie droższy niż w sklepie). Sprawdź trzeci sklep.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Właśnie sprawdzam, na necie ok 150 zł a w sklepach po 250 i teraz nie wiem czy bać się tego z allegro że nieoryginalny czy przepłacać w sklepie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@garus92 ciężka sprawa z tymi olejami. Wlałem Millers bo jest w 100% syntetyk, a kilka dni temu na forum przeczytałem że "Millers nie udostępnia w karcie charakterystyki produktu, kod odpadu swojego oleju czy jest z końcówką 05 tzn mineralny, a z 06 syntetyk" Jeszcze dochodzi to czy kupisz oryginalny czy nie. A jaki masz silnik?
  • Odpowiedz
@garus92 piszesz o Millers czy innym oleju?. Czyli wychodzi, że najlepiej wybrać motul i kupić oryginalny. A o sklepie kolegaBerlin czy jakoś, tak słyszałeś? Bo tam sprzedają oleje z Niemiec
  • Odpowiedz
@Beryl_88: także nie jest to 100% syntetyk, słyszałem o tych olejach z berlina ale ceny takie same jak na allegro albo nawet niższe także nie wiem co o tym sądzić.
  • Odpowiedz
@garus92 ja to i tak zalewać będę Millers, trudno, jest i tak drogi. Słyszałem żeby kupić w 100% syntetyk to trzeba wydać #!$%@? kasy. A od tego oleju siilniku i tak nic nie będzie zlego. Te oleje HC nie są złe, spełniają swoje zadanie, wymieniam co 10 000 km właściwe to auto mam od 12.2017
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Beryl_88 ja mam od roku i już 30 tys przejechane, 3 wymiana oleju, poprzedni właściciel zmieniał co 15 tys, tylko lał Castrol edge. Przejechane 220 tys a turbina caly czas oryginalna, dwumasa już zmieniana. Także przy wiadomych usterka tego silnika i zatykajacej się rurki od smarowania turbiny, warto dbać o ten częsta wymianę, a który olej będzie najtrwalszy do ciężko pewnie stwierdzić. A z pełnymi syntetykami to wiadomo że drogo ale
  • Odpowiedz