Wpis z mikrobloga

@G123: Upośledzony jesteś ? Dla osoby ważącej 110kg bedzie ok, 60kg'owiec się zaleje jak świniak. Podaj parametry, staz, waga wzrost, ile godzin dziennie sie masturbujesz to pomozemy
  • Odpowiedz
Dla osoby ważącej 110kg bedzie ok


@PanBezZebow: kek? wazyłem 86 i musiałem tyle (ok 3800 kcal) jeść zeby przytyć. kazdy jest inny

@G123: sprobuj od nizszych kalorii i jak nie bedzeisz tył to dopiero zwiększaj, bo tak z dupy zaczynac od prawie 4k to duzo troche jednak
  • Odpowiedz
@G123: jeśli to będie dodatki bilans, to dobre makro na ulanie się. Zmniejsz tłuszcze, zwiększ białko, zwiększ węgle, zwiększ białko. Więcej tłuszczu w DNT. Nie miksuj tak paliw.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@PanBezZebow @Shodan56 @Skogyr no na 3800 waga nie idzie w gore, ja tylko sie pytam czy to dobre makro do tej kaloryki, bo nie patrzylem tak na to tylko zeby bialko sie zgadzalo (ze 2g na kg masy ciala, a tluszcze czy wegle tak jak wyjdzie w ciagu dnia)
  • Odpowiedz
@G123: jak chcesz czystych przyrostow to tłuszcze lub węgle max 20% kaloryczności diety.
W dt tłuszcze na minimum za to ww w opór w dnt odwrotnie, węgli mało znacznie więcej tłuszczu.
Jak masz w dupie to jedz jak chcesz :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Skogyr a ile bialka trzymac 2g na kg masy ciala? Bo juz rozne opinie widzialem: 3-4g na kg masy ciala, 1.5g na kg czystej masy miesniowej itp
  • Odpowiedz
@Nihilnovii: Można, zależy ile masz treningów, przy 3 treningach bym się opanował z tymi tłuszczami, bo w skali tygodnia wyjdzie Ci taki mix, że i tak się ulejesz. Natomiast przy 5 treningach śmiało.

@G123: 1,5 za mało, 2g dla naturala to minimum, a najlepiej ok 2,5g, zależy jak trenujesz, ale jak wkładasz serce w treningi i te ciężary masz na jakimś poziomie, to więcej białka będzie lepsze. Na redukcji nawet
  • Odpowiedz