Wpis z mikrobloga

Bije się w pierś i cofam moje wszystkie wpisy o nadziejach na fajne zakończenie serialu pełne intrygi i bratobójczych akcji. Oficjalnie serial sięgnął dna. Jedyna rzecz jaka może jeszcze uratować tę historię, to triumfująca Cersei, która unika ataku Aryi i zabija ją w bestialski sposób. Danka w strachu zabijająca Snowa i płacząca Sansa gdzieś na zadupiu, poklepywana przez Tyrona po dupie.

Jak Snow zostanie królem i wszystko zakończy się happy endem z kilkoma pobocznymi śmierciami np Danki, to chu... strzelił do reszty tę stertę gówna nazywaną Grą o Tron.

#got #graotron #gamesofthrones
yechu - Bije się w pierś i cofam moje wszystkie wpisy o nadziejach na fajne zakończen...

źródło: comment_P0KmQtwoIRUMUpNtSSazJMUS0qJLgBY1.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Hloow: kiedyś zaskakiwał, nietuzinkowymi pomysłami, chorymi, wywołującymi skrajne emocje. Dziś potrafi zaskoczyć tylko głupotą i wywołuje zażenowanie z zanudzeniem.
  • Odpowiedz
  • 1
@yechu #!$%@?, po prostu jest sredni a nie zadne dno. Spadl z duzo wyższej polki i ludzie wyolbrzymiają. Czyli według ciebie tylko zle zakończenie może uratować serial? Co to w ogole za sens, że takowe będzie lepsze niz dobre? Bo zeby byla Gra o Tron to muszą zabijac postacie i w ogole. Martin mowil ze zakończenie beszie słodkogorzkie i takie zapewne bedzie.
  • Odpowiedz
@Eoon: ja pokochałem ten serial za to, że potrafił mnie zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie. Chciałbym to jeszcze poczuć przed końcem sezonu. Generalnie moj pomysł na zakończenie nie byłby dla mnie zaskakujący. Liczę na coś więcej. Tak mam spore oczekiwania i wiem, że raczej nie zostaną spełnione.
  • Odpowiedz
@nielegalny_imigrant: czekam na zaskakujące zakończenie

typu: O Ku... co tu się właśnie odjaniepawliło.

A nie typu: Meh wiedziałem, że tak będzie.

Chce kontrowersji zamiast utartego prostego zakończenia.
  • Odpowiedz
@yechu ja liczę na po prostu logiczne zakończenie, już chyba wolę Danute i Jona jako piękną, królewską parę, niż kolejny odcinek z dupy, gdzie błąd goni błąd, ludzie przegrywają, nikt nie żyje poza kilkoma nieśmiertelnymi głównymi bohaterami i nagle jeb dzida z kosmosu HEHE zaskoczenie, miało być? Było, podniecać się! ()
  • Odpowiedz