Wpis z mikrobloga

@patrykolux: Naprawić kurła. Matkę będziesz wiózł, #!$%@? w sarnę to się obudzisz. Jak ja nienawidzę januszkowania na bezpieczeństwie, aż mnie trzęsie KURŁA!
  • Odpowiedz
@Xaveri: Na yt znalazłem filmik, gdzie gościu pokazuję jak po podłączeniu emulatora świeci się ikonka niezapiętego pasa, a po zapięciu pasa pasażera gaśnie, wygląda na to, że poduszka działa poprawnie wtedy. Szczerze szukając w internecie jakiegoś serwisu wymieniającego te maty i nie znalazłem absolutnie nic. Raz podjechałem do mechanika blisko mnie, to nie chciał się podjąć i niby nie można tej maty nawet kupić. Zadzowniłem do ASO to zawołali 1500zł...
  • Odpowiedz
@Sm3rf1k: Próbowałem szukać, ale nie mogę nigdzie znaleźć w takim kolorze :/ Mam dość rzadko spotykany szary. Też kwestia jak sprawdzić czy na pewno działa w nim mata :P
  • Odpowiedz
@patrykolux: bez znaczenia czy emulator czy wykodowac. W obu przypadkach zawsze wypada 2 poduchy. Ma sie nijako do bezpieczenstwa - na tym samym poziomie co fabrycznie. Czujnik zajetosci fotela montowany byl zgodnie z wymogami o zapinaniu pasa na siedzeniu pasazera i wiadomo kiedy on siedzial. Dodatkowo bmw zmodyfikowalo soft, ze poduszka pasazera nie wybucha jak nikt nie siedzi. Ekonomia? Moze i ekonomia bo deski w raie czego nie trzeba wymieniac. Emulator
  • Odpowiedz