Wpis z mikrobloga

@Slay72: Gdy zobaczyłem jak to łapie cytki, to podziękowałem i kupiłem Alaskę. Tobie życzę udanego pływania! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Budo: Alaskę mam, kronsthada mam więc przyszła pora na azume. Zagrałem 4 bitwy nie złapałem żadnej cytki, ale fakt jest faktem pancerz ma do bani, łapie obrażanie z każdej strony. Ma za to niezłą sigme i pociski ładnie fruwają, he mają najmocniejsze ze wszystkich trzech wymienionych okrętów i ładnie palą - więc jak się dobrze ulokować to można niezgorzej kampić. Okręt wsparcia, nie przewagi :) Na razie średnio trochę ponad 100k
  • Odpowiedz
@try_catch_finnaly: Jak oceniam w porównaniu z zao - to trudno porównywać. Tutaj strzelasz 6 pocisków (no 9 jak jesteś dobrze ustawiony) i 20 sek przerwy i strzelasz kolejne 6 - czyli 12 - 18 pocisków. W tym czasie na zao wystrzelisz 36 - przeważnie ustawiasz się burtą). Ale pociski z Azumy mają swoją moc - trafiłem jedna salwą GK za 8k + pożar. Z 6 pocisków siadło 4 - więc nie
  • Odpowiedz
@Slay72: ten port. xD
Graty, kilka dni temu zaopatrzyłem się w Alaskę i jak na razie jestem zadowolony. W sumie każdym z tych wielkich krążowników mi się gra dobrze (Kronsztad, Stalingrad, Alaska, tyle mam póki co). Teraz zbieram chyba na Azumę, chyba, że coś innego się pojawi. Chociaż straciła ona sporo na znaczeniu w grze po zapowiedzi Yoshino, ale on ma być za węgiel, więc pewnie obydwa okręty będą miały swoją
  • Odpowiedz