Wpis z mikrobloga

@stamart: Jak to jest z tym wyprzedzaniem jedni mówią lewa i wyprzedzają z prawej, inni mówią lewa i wyprzedzają z lewej ? 1:46 mówisz uwaga tak nie robimy a w 2:50 sam odbijasz mocno w prawo(na kamerze nie widać czy sprawdzasz tyły)( ͡° ͜ʖ ͡°)? Pytam bo chcę pojechać w maratonie w tym roku, a nie znam zasad zachowania się przy tym stole. Muzyka za głośno, przeszkadza.
@DrFly: Jak chcesz wyprzedzić z lewej krzyczysz lewa jak z prawej to prawa. Chodzi o to że dajesz znać na którą stroną wyprzedzany zawodnik ma uważać. Nie wszyscy to czają i czasem jak krzyczę lewa to mi zajeżdżają drogę. Trzeba uważać. Co do akcji z 2:50 to kamera zamocowana jest na klatce piersiowej i nie ogarnia ruchów głową. Ale zapewniam że upewniłem się czy nikt za mną nie jedzie. Zresztą cały
@DrFly: Generalnie jeśli chodzi o pierwszy start to nie polecam walki od pierwszych metrów. Ustaw się na końcu i zacznij powoli. Z przodu są mocniejsi zawodnicy jak za nimi pojedziesz to możesz nie skończyć. Na końcu jest mniejszy tłok poza tym będziesz miał satysfakcję bo na bank wyprzedzisz jakiś maruderów. Trzeba spokojnie nabrać doświadczenia. Nie ma co iść w trupa od pierwszego startu.
@DrFly: Tak jeśli jest błotko zakładam inne oponki no i mniej tlenu. Jeśli chodzi o plusy to nie wiem. Nigdy nie stosowałem. Poza tym trasa maratonu to nie tylko błotko. Są też szutry i sporo asfaltów. Trzeba dobrać ciśnienie tak żeby się na asfaltach nie zajechać. Mój pierwszy maraton na którym spotkałem się z błotem pamiętam do dziś. Byłem przerażony miałem za duże ciśnienie i wyglebiłem się co najmniej 10x. Ciśnienie