Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemka czy 25 latek jest już za stary na wakacje z rodziną ?
Dostałem dziś propozycje od rodziców czy nie chciał bym z nimi pojechać na wakacje i z 12 letnią siostrą gdzieś za granicę ostatni raz byłem z nimi może dobre 5 lat temu i nie wiem skąd taka propozycja , uprzedzając pytania nie nie mam z kim innym jechać rok temu udało mi się znaleźć jednego chętnego i pojechałem z znajomym którego znam tak z doskoku , i ogólnie wyjazd był średni bo musiałem pilnować #!$%@? kolesia, później inby i sztywno w hotelu także nie chce też szukać jakiejś randomowej osoby z którą miał bym jechać bo chce jechać wypocząć-pozwiedzać nawet samemu założyć plecak i się gdzieś udać a nie się #!$%@?ć o niedobrane towarzystwo , ale wracając do głównego tematu czy 25 latek z rodziną na wakacjach to już przypał czy mieści się to w granicach normy ?
#wakacje #rodzina

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to powinno zależeć tylko i wyłącznie od Ciebie. Ja ze swoimi nie jeżdżę, bo wiem, że oni to by tylko chodzili po jakichś Krupówkach czy na inne Morskie Oko, a ja np. wolałbym przejść z buta 20 kilometrów po górach, więc się nie dogadamy. No ale jak Ty się ze swoimi czujesz spoko to nie widzę przeszkód.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jedź. Ja już nie mam możliwości zrobić z moimi rodzicami cokolwiek, a oddałbym bardzo wiele żeby znów móc pojechać z mamą do Włoch na tydzień albo z nimi obojgiem wyskoczyć choćby na jedno popołudnie pozwiedzać jakiś zamek czy coś.
  • Odpowiedz
Pablo: Zdecydowanie jechac. Sam w wieku 25 kat pojechałem z mamą na wczasy co sprawiło jej dużo przyjemności. I wiem że z rówieśnikami byłoby ciekawiej ale dobrze jest czasem spędzić trochę czasu z rodziną, szczególnie jeśli się razem nie mieszka

Zaakceptował: sokytsinolop}

  • Odpowiedz