Wpis z mikrobloga

@Deadend: XDD Już widzę jak 70 letnia #!$%@? która dostała w tym miesiącu 400zł wypłaty i po miesiącu walki #!$%@? ją w dupę i kazali zamknąć mordę aprobuje jakas piosenke albo inne anime XD No ja #!$%@?, rzucacie sobie kłody pod nogi a potem płaczecie na #przegryw ze jestescie #!$%@?
  • Odpowiedz
@maciej1pl: Zależy od sprawdzającego, więc ja bym nie ryzykował. Znajoma na lekcjach miała omawianą piosenkę Kombii jako dobry przykład na maturę, a na ustnej została za jej użycie mocno skrytykowana.
  • Odpowiedz
@Goronco: trochę cię chyba fantazja poniosła z tym z tym plakaniem xD rzeczywiście stara złośliwa #!$%@? może mieć jakieś ale, jednak to kim jest egzaminujaca pozostaje niewiadomą

Może Stachurski?
  • Odpowiedz
@Deadend: No i? Lekture zaakceptuje ci normalny egzaminator jak i ten starej daty. Piosenke ewentualnie ci młodzi. To sobie oblicz co jest bardziej opłacalne. Macie przeciez rachunek prawdopodobieństwa
  • Odpowiedz
@Goronco: #!$%@? tam do naruto i tak się odwołam bo tam jest każdy motyw maturalny a motywy maturalne to jakieś ckliwe #!$%@? jak mi nie uznają to STARE BABY #!$%@?Ć PRĄDEM xd
  • Odpowiedz
@zozol1950: Ja ze szkoły średniej aż tak bardzo nei znalem lektur, zeby się w nich swobodnie obracac, za to w gimnajzum mialem dosyc dobrze przerobione:
Kamienie na Szaniec
Latarnik
Romeo i Julia

i naprawde nie było motywu zebym nei dobrał xD Ewentualnie ze sredniej w miare podobalo mi sie jeszcze to z tymi szklanymi domami
  • Odpowiedz
@Goronco: Przedwiośnie ;), romeo i julia to tak z grubsza znam XD, a kamienie na szaniec to cały czas o rudym było tylko odwoływane że nie sprzedał kolegów, bohater, wierny zasadom, przyjaźń mimo cierpienia i tylko tą sytuacje pamiętam z tamtej lektury
  • Odpowiedz
@zozol1950: Skoro uważasz że czujesz sie dobrze w jakichs lekturach (tak jak podales Lalka i Pan Tadeusz), to po prostu na spokojnie pomysl jakie wydarzenie z ksiazki mozna podciagnac pod motyw i tyle. Mi sie po prostu zawsze wydawało że cholernie widać roznice ze gimnazjum (wtedy jeszcze chodzilem do gimnazjum xd) jest "nowsze". Bardziej przystosowane do przeżycia bez jakichś męczarni w stylu np tego gówna, w którym była Justyna i chyba
  • Odpowiedz
  • 1
@Storkeus Do piosenki odwołam się w ostateczności, jak nic mi nie przyjdzie do głowy. Tekst kultury to szerokie pojęcie, nie wiem czemu tego nie skatalogowali dokladnie co moze być a co nie, bo wprowadza w błąd.
  • Odpowiedz