Wpis z mikrobloga

  • 291
Wysiadam z auta pod silka, biorę torbę i podbija 2 zulikow. Jeden mówi: witam sprotowca, od razu mówię nie chce dostać w mordę, a druga sprawa to zbieramy na piwo xDD dałem im złotówkę i życzyli mi udanego treningu. Od razu lepiej się ćwiczy, pomagajcie Mirki xD
#mikrokoksy
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PaNaTypa: mi ostatnio pan żulik zaoferował popilnowanie psa pod sklepem w zamian za 2zł dofinansowania na piwo. miałem dobry dzień to kupiłem mu reklamówkę żarcia i pól litra krupniku. był tak zaskoczony, że aż zaniemówił a stojąc w kolejce przy kasie widziałem jak chodzi elegancko z moim psem żeby kupę zrobił a potem się z nim bawił! :D
  • Odpowiedz
@Noct: pan żulik z tych czyściejszych, ogolony, fryzura nawet ładna... coś jakby MexicanoTV, pijaczek po prostu. tak czy inaczej może masz rację, mógł jakieś wszy roznosić, wykąpię psa po wieczornym spacerze. :D
  • Odpowiedz
@Norskee: taa już to widzę jak żulasy pod siłką rysują komuś fure XD

Takiego żula łatwo zapamiętać, żul zdaje sobie sprawę że jak go ktoś #!$%@? to trafi na SOR gdzie każdy będzie miał na niego #!$%@? bo śmierdziele są dla personelu persona non grata.

Żule czują respekt do silniejszych od siebie, słabszych i kobiety próbują nachalnie naciągnąć bo taki przegryw czy dupa wyciągnie te 2 zł żeby bej się
  • Odpowiedz
@PaNaTypa: to chyba jakiś nowy patent. Miałem wczoraj na parkingu BP podobna akcje. Podbija żulson i mówi: "Pan jest ode mnie 2 razy większy jakby co ale zbieramy na wino xD". Dostał 5zł i elo ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz