Wpis z mikrobloga

Cały sezon #gomorra uważam za naprawdę udany. Bałem się że brak Ciro spowoduje że serial nie będzie już tam świetny ale twórcy sobie z tym bardzo dobrze poradzili.

Gennero to prawdziwy #!$%@? wśród serialowych bohaterów. Nigdy nie spodziewałbym się że taki przegryw wyrośnie na bezwzględnego morderce i twardego gangstera. Gra o tron to przy tym serialu jakaś bajeczka xD

Sezon 4 oceniam na 9/10 dałbym 10 ale nie podobała mi się gra aktorska ( albo sam charakter ) Patrycji xD. Mam wrażenie że twórcy w tym sezonie całkowicie przestali się przejmować poprawnością. Wjechali na pełnej #!$%@? nie patrząc na tematy tabu, które w innych serialach by nie przeszły.

#seriale
Pobierz gadatos - Cały sezon #gomorra uważam za naprawdę udany. Bałem się że brak Ciro spowod...
źródło: comment_Lj8a4Vyhv2symqfqCu2447y0Tom1wjr8.jpg
  • 7
@Sagitarius: Ciekawe tylko jak scenarzyści znajdą na niego pomysł. Obecnie nie ma ludzi, sojuszników, terytorium, chowa się jak szczur po jakichś melinach, do tego najlepszy kumpel zabity, jego ukochana też. Albo przejdzie ewolucje w zimnego zwyrola typu Ciro lub Gennaro, albo szybko skończy z kulką w głowie, bo Capaccio napewno będzie chciał go dopaść.