Wpis z mikrobloga

@rzep: najgorsze, że tych kretynów jest całkiem sporo, znaleziska po tysiąc wykopów, setki plusów przy wpisach, mam tylko nadzieje że to jedna z tych sytuacji w których debile krzyczą najgłośniej, a normalnym ludziom po prostu nie chce się reagować
  • Odpowiedz
najgorsze, że tych kretynów jest całkiem sporo, znaleziska po tysiąc wykopów, setki plusów przy wpisach


@Schwarzenberger: To jest jeszcze do tego wrzucone przez zielonkę. Jak dla mnie, śmierdzi zorganizowaną akcją na odległość.

BTW, ktoś wiec, co z "aferą Euroweek"?
  • Odpowiedz
@Andreth: a co ma być? Parchy niszczące życie małym dziewczynkom żyją dalej w swoich piwnicach, zaszczuci ludzie pewnie starają się po tym otrząsnąć.

Pamiętam jak na wykopie pojawiło się zdjęcie uczniów jednej z wielkopolskich szkół. Wśród nich był czarnoskóry nastolatek urodzony w Polsce. Normalny chłopak. A w komentarzach "inżynier juz ubogacil kulturowo te dziewczyny, pewnie ma 30lat, powinni go wywieźć do Afryki albo do pieca". To wrażliwy człowiek i było
  • Odpowiedz
@rzep: "Najpierw wprowadźmy związki partnerskie, a na koniec adopcję dzieci" - Paweł Rabiej, prawa ręka Rafała Trzaskowskiego, prezydenta Warszawy (PO).

To się nazywa metoda małych kroków.
  • Odpowiedz
@Andreth: to nie tak, ze w ich swiecie nie ma wiekszych problemow. sa identyczne problemy jak u kazdego. tylko problemem ludzi prostych, o ograniczonym postrzeganiu swiata jest to, ze wydaje im sie, ze na kazdy, nawet bardzo zlozony problem sa proste rozwiazania. czytaj. mamy kryzys uchodzcow/imigrantow? #!$%@?! xD dziekuje.
  • Odpowiedz
"Najpierw wprowadźmy związki partnerskie, a na koniec adopcję dzieci" - Paweł Rabiej, prawa ręka Rafała Trzaskowskiego, prezydenta Warszawy (PO).

To się nazywa metoda małych kroków.


@milymirek: I co? Od tego upadnie cywilizacja białego człowieka?
  • Odpowiedz
Może ty mi wyjaśnisz czemu zawsze w mediach są ukazywane pary biała kobieta i kolorowy facet, a na odwrót jest to wręcz zabronione?


@Alex_Krycek: Bo takie pary nikogo nie interesują, a do par mieszanych ludzie odnoszą się wulgarnie?
  • Odpowiedz
@rzep: do stworzenia tego "mema" trzeba byc albo slepym ultradzbanem zeby wszystkie mozliwe wydarzenia na swiecie w ostatnim 100leciu porownac do jednej reklamy, albo trzeba celowo siac dezinformacje
  • Odpowiedz