Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć.

Chyba sobie #!$%@?łem całą karierę w UK... :/

Parę dni temu zostałem zawieszony w pracy "do wyjaśnienia" ale raczej lecę do domu.

Chodzi o rzekomy rasizm, mimo że ja wcale nie miałem takiego zamiaru, ale nikt mnie słuchać nie chce i sprawa jest w toku, w poniedziałek ma być decyzja.

O co poszło?
Jedna z współpracownic do mnie podbijała. Ogólnie spoko babka, ale dałem jej do zrozumienia, że nic z tego nie będzie, bo nie jestem zainteresowany.... czarnymi kobietami.

Wiem, wiem #!$%@?łem i wiem jak to brzmi, ale mi się po prostu nie podobają murzynki.
Jednemu nie podobają się azjatki, drugiemu latynoski, a innemu jakieś inne. Dla mnie to całkiem normalne, każdy ma swój gust i nic więcej.

Niestety ona nie przyjęła tego zbyt dobrze i poskarżyła się szefowej, a ta od razu z pyskiem do mnie że w firmie nie ma miejsca na rasizm i mnie zawiesiła.

Później spotkanie z górą, powiedziałem im jak to wygląda z mojej strony i że to nie ma nic wspólnego z jakąś nienawiścią czy rasizmem, przytoczyłem też w/w argumenty o tym, że każdy lubi co innego, ale raczej tylko pogorszyłem swoją sytuację bo po minach widziałem ich zniesmaczenie ..

Jak w papierach będę miał, że zwolnili mnie mnie za dyskryminację ze względu na kolor skóry to mam po karierze.

Jestem cholernie załamany.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie wiem czemu w sumie to powiedziałem, może chciałem być szczery czy coś, ale zamiast skłamać to walnąłem taką gafę, ze konsekwencje jej będę ponosił jeszcze przez wiele lat o ile w ogóle będzie mi dane zostać w UK z takim czymś w papierach :/

#zalesie #emigracja #uk

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 12
  • Odpowiedz
Sytuacja dziwna, za sam tekst "nie kreca mnie czarne kobiety" raczej nikt inby bo nie robil. Co tam jej dokladnie powiedziales?

Jak w papierach będę miał, że zwolnili mnie mnie za dyskryminację ze względu na kolor skóry to mam po karierze.


W jakich papierach Mirku? Zakladajac, ze nie pojechales po bandzie i nie dostaniesz zarzutow karnych, to przeciez w jukeju zadnych swiadectw pracy i innego gowna nie ma.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Czarni w UK są tak samo #!$%@? jak w USA z tym rasizmem. Opowiem dwie historie, które spotkały jednego znajomego.
Akcja w Londynie. Znajomy w pracy rozmawiał w szatni z jednym murzynem. I ten się go pyta co by było jakby chciał odwiedzić stolicę Polski. Znajomy mu powiedział, że gdyby wsiadł do metra to wszyscy by się na niego patrzyli bo byłby jedynym czarnym. To ten murzyn odpowiedział, że jest
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania
Moglo byc gorzej, mogla byc bialym gejem, wtedy to juz bys w sztumie siedzial ( ͡º ͜ʖ͡º)
W Uk spoleczenstwo jest bardzo gleboko podzielone i w pracy managerowie czesto maja do czynienia z ludzka glupota, nie przejmuj sie, popieprza tak zeby nikomu krzywda sie nie stala i rozejdzie sie po kosciach.
  • Odpowiedz