Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję założyć email firmowy z własną domeną - nie potrzebuję strony, tylko i wyłącznie maila.
Gmail chce ode mnie 120EUR na rok, to trochę dużo według mnie..

Jaki najlepszy zamiennik gmaila znajdę?

Albo może jest jeszcze inny sposób aby ogarnąć temat bez stawiania własnego serwera i tak dalej...

W skrócie to potrzebuję dwa, trzy adresy email pod jedną domeną.

#poczta #informatyka #email #gmail #domeny
  • 13
  • Odpowiedz
@GrabkaMan: ktorykolwiek sprzedawca domen i serwerow. sprawdź gdzie Ci wyjdzie najtaniej zwlaszcza po roku, żeby odnowienie domeny niebl kosztowalo kroci i kup. Domeny.pl ? nazwa.pl ?
  • Odpowiedz
@lifefitness: tak naprawdę to potrzebuję jedynie aby była ładna i spójna nazwa adresu dla kilku kont i synchronizację z klientem desktopowym - thunderbird. To ma być dla jakiegoś biura księgowego, gdzie minimum wieku to 35. Więc nie musi to być jakieś high endowe rozwiązanie.

Uważasz, że OVH w tej ofercie perso będzie działał?
  • Odpowiedz
@lifefitness: Z tego co czytałęm to w razie problemów można też się połączyć z pocztą bezpośrednio przez ich stronę, tak?
Czy wtedy mam dostęp do każdej skrzynki z osobna czy jakoś inaczej to działa? Tak jak mówię - w razie jakichkolwiek problemów musi to być zrozumiałe dla kobiet z średnią wieku koło 40.. (ostatnio się mnie pytały co to ten zip, więc wiesz..)
  • Odpowiedz