Wpis z mikrobloga

Zawsze jak widzę wywiad z Boguskim to mam przed oczami jak go kosi #!$%@? Borysiuk. A do tego czasu przecież Boguś to był przebojowy skrzydłowo/napastnik, który o każdą piłę walczył i niczego się nie bał. Ech, jeden z bardziej zmarnowanych talentów w Wiśle w ostatnich latach, do tego absolutnie nie ze swojej winy.
#wislakrakow
  • 10
  • Odpowiedz
@naavalu: Ciekawe czy dałby radę zrobić karierę za granicą, zawsze mnie to zastanawiało. Taka bundesliga wcale się nie wydawała dla niego nierealną ligą. Mógłby się odnaleźć.
  • Odpowiedz
@naavalu: Tym bardziej boli, gdy większość spod tego tagu (i nie tylko) ciagle z niego drwią, a teraz cieszą się, że RB9 będzie pauzował w następnej kolejce... Dla mnie Boguski w tym sezonie jest głównym filarem tego zespołu, a hejterzy albo nie wiedzą, jak grał przed tą akcją z Borysiukiem, albo są zwykłymi dzbanami. I tak jego gra to kosmos w porównaniu z tym, co Boguski grał bezpośrednio po powrocie
  • Odpowiedz
@naavalu: Już myślałem, że jestem osamotniony w takiej opinii! hejterzy Boguskiego gówno pamiętają, ale ten gość kręcił obrońcami Tottenhamu jak chciał (dla ciekawskich 1:02 ) facet miał papiery na granie w najlepszych ligach, czasami widzę w jego oczach smutek, bo on też to czuje ale czasu już nie cofnie...

  • Odpowiedz
  • 3
@bebeto39: @gangsteris: Wiadomo, czasem można potoczyć bekę z Rafała albo tez odrobine go #!$%@?, ale to jest imo trochę na zasadzie gniewania sie na ulubionego psa/kota kiedy ten narzyga na podłogę, zły sie jest, złorzeczy sie ale za chwile przechodzi i w ogóle to sierściucha sie bardzo lubi. Tak czy owak lepiej miec Rafała w drużynie niż go nie miec zdecydowanie i cieszy mnie ze zostanie jeszcze na
  • Odpowiedz