Wpis z mikrobloga

@harpiowata:

A potrafisz uargumentować, że nie jest? Nie. To po kij mówisz coś czego nawet nie potrafisz poprzeć argumentem xD? Nie zachowuj się jak stereotypowa baba, która papla tylko po to żeby paplać i powiedz coś mądrego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kebab-case niestety pisanie z Tobą zmusza mnie do zniżenia się na Twój poziom xD więc na elokwencję nie licz.

Co to w ogóle za tekst? Dlaczego Ty nie możesz uargumentować tego, że jest ważniejsza - przecież teoretycznie to Ty musisz to udowodnić, nie ja xD logika na bakier.
  • Odpowiedz
@harpiowata:

niestety pisanie z Tobą zmusza mnie do zniżenia się na Twój poziom xD więc na elokwencję nie licz.


Argumentum ad Personam xD.. W dodatku nie jesteś w stanie określić czemu cie pisanie zmusiło do "znieżenia się"? Zmusiło bo co xD? Bo nic, paplasz, żeby paplać ( ͡°
  • Odpowiedz
@kebab-case praktycznie również musisz :P Z biologicznego punktu widzenia, istnieją trzy orientacje seksualne - homoseksualizm, biseksualizm oraz heteroseksualizm i wszyscy mają prawo do subiektywnego oceniania innych. Nie ma prawdziwych i prawdziwszych ocen.
  • Odpowiedz
@harpiowata: Ja nie mówię, że czyjaś ocena jest prawdziwsza albo, że nie jest subiektywna (bo wszystkie są subiektywne xD). Mówię tylko, że ocena kobiety przez kobietę nie ma znaczenia i nas nie obchodzi. Może wynika z potrzeb seksualnych jeżeli ktoś jest odmiennej orientacji seksualnej ale z biologicznego punktu widzenia czyli kwestii przedłużenia gatunku twierdznie, że ocena atrakcyjności kobiety przez inną kobietę jest równie wartościowa co ocena mężczyzny jest po prostu
  • Odpowiedz
@kebab-case śmieszy mnie to, że mówisz "nas nie obchodzi" xD nas = jedna osoba?

Więc może zróbmy punktację - ocena kobiety heteroseksualnej 0 pkt, bi - 0,5 (bo niby tak niby nie), homo - 1 pkt? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przekazać geny partnerce, ciekawe. Co sądzisz o bezpłodnych? Albo o aromantykach - czy oni mogą oceniać, skoro nie czują pociągu miłosnego?
  • Odpowiedz
@harpiowata: Czego nie rozumiesz w stwierdzeniu, że mężczyźni są predysponowani biologicznie do oceniania atrakcyjności kobiet? Kobiety nie są bo z biologicznego punktu widzenia nie ma takiej konieczności.
  • Odpowiedz
@kebab-case lesbijki też nie mają takiej konieczności? może tak naprawdę podobają im się mężczyźni! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

co sądzisz o aromantykach i aseksualistach? Teoretycznie nie mają biologicznego pociągu?
  • Odpowiedz
@harpiowata: Znowu pokazujesz, że nie potrafisz czytać. Ja mówię o predysponowaniu biologicznym wynikającym z odmienności płci. Nawet nie wypowiadam się na temat seksualności to skąd ci się to wzięło? Jakieś omamy masz czy co? Serio, zastanawia mnie to. Nie poruszam danego tematu a ty odpowiadasz jakbym o tym mówił. Ciekawe zjawisko xd
  • Odpowiedz
@slepauliczka: Haha, no naprawdę śmieszna jesteś xD Tak jakbyś sama ze sobą rozmawiała. Nie podałaś do tej pory żadnego argumentu a na wszystko co ja mówię odpowiadasz jakbyś w ogóle nie potrafiła czytać.

Zadałem ci proste pytanie - Czego nie rozumiesz w stwierdzeniu, że mężczyźni są predysponowani biologicznie do oceniania atrakcyjności kobiet?

Nie odpowiedziałaś bo nie rozumiesz pytania? Czy nie odpowiedziałaś bo jednak wszystko jest dla ciebie jasne?
  • Odpowiedz
@kebab-case ty tak na poważnie? Nigdzie mi pytania nie zadałeś ziomek i wypowiedziałam się w stosunku do twojego komentarza tylko raz, przed chwilą i i odpowiadałam na to:

@slepauliczka: Pozwól że mężczyźni to ocenią...


Gdzie mi tu zadajesz pytanie? XDDD

i kto tu jest śmieszny i nie potrafi czytax?
  • Odpowiedz