Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pedopope: Pocztex awizuje przesyłki na poczcie, nie odsyła od razu. Zadzwoń w poniedziałek do nich i się dowiedz o co chodzi. Jakby nawet uznał, że cię nie ma w domu, to byś miał awizo do odebrania w UP, przerabiane wielokrotnie.
  • Odpowiedz
  • 1
@Lester_Burnham Ale tak bez żadnego awizo, nic, kompletnie? Wziął paczkę, po czym stwierdza a #!$%@? tam zwrócę sobie do nadawcy, nie chce mi się jej dostarczać? I jak wygląda zwrot kasy za taką akcję?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pedopope:
Przesyłka niedoreczalna, ewentualnie zwrot na żądanie nadawcy (ale raczej to pierwsze).
To wygląda na przesyłkę krajową, pewnie Kurier48. Przyczynę zwrotu poczta wysłała w smsie na podany na przesyłce nr telefonu.
Podejrzewam, że pośrednik w kraju źle zaadresował paczkę i dlatego nastąpił zwrot przesyłki do nadawcy.
Paczka nie wraca do Chin, tylko do pośrednika. Czy wyśle on ją ponownie czy zwróci do Chin, to jego decyzja. Może zorientować się, że się
  • Odpowiedz
  • 0
@pcela tak, na terenie Gdańska, smsa żadnego nie dostałem, dostałem tylko że kurier będzie próbował 30.04 doreczyc paczkę, no ale nie próbował
  • Odpowiedz