Wpis z mikrobloga

@KKK1337: ja tez nie xD potrzebna mi była jakaś z DP do komputera do studio nagrań gdzie mam ekran 3440x1440. Komp już stary i nie opylało mi się brać nic mocniejszego. Czasem myśle, że jakiś montaż 1080p, by wpadł i obróbka zdjęć w LR. Na tyle powinna się sprawdzić xD
@rafau16: No właśnie dziwne, że identyczna fotka była na innych portalach i to nie tylko na ebay. Z kanałów retro o Amigach i innych na temat OLX wiem, że w ten sposób robi się ludzi w #!$%@? właśnie.
@RETROWIRUS: dzwoniłem w parę miejsc się wywiedzieć czym ta karta jest i to jest karta która rzeczywiście siedzi w tych Dellach ale jest ale. To nie do końca czysty RX550 a coś bardziej pokroju Radeon PRO WX2100 z 4GB pamięci. Nawet PN mają te same.
@RETROWIRUS: wyślę, wyślę. Tak we mnie obudziłeś poczucie tego, że kupując to coś #!$%@?łem, że ruszyłem niebo i ziemię żeby ogarnąć co to. Dzwoniłem nawet do sprzedawcy, który ma w poniedziałek rano wysłać zdjęcie z działającymi kartami. I ofc przed wysyłką dokładne zdjęcia i screeny z GPU-z. Jakby coś kręcił to raczej opcji zwrotu by nie miał a mnie pytającego o numer PN karty i dopytującego o flashowane romy raczej by
@RETROWIRUS: a to wiem i jestem świadomy tego. Ale prawdę mówiąc nawet jakby to był WX2100/3100 przeflashowany to i tak bym zrobił dobry deal xD A cena 150 zł, bo wysyłkę mam za punkciki z Allegro to wspaniała okazja patrząc na wydajność karty. Nie potrzebuje żadnego monstrum, bo grafka wyląduje w kompie ze studia nagrań (HP XW8400). Jedyne moje wymagania co do karty to był Displaj Port (do 3440x1440) i obsługa