Wpis z mikrobloga

@simo_pl: Ale to nie jest tak, Knur musi podpisać umowę najmu powierzchni firmie Suchodolskiego i sam w tym celu nie musi mieć działalności wbija to w PIT. Natomiast Suchodolski musi pokazywać do skarbówki jakies koszty związane z prowadzeniem działności na szkolnej. Nie wolno Knurowi za darmo wynajmować firmie, także muszą spisać jakąś umowę - to wtedy jak go Knur ma się pozbyć? Już nie tylko wymeldowanie, kamery ale i umowę z
@alfons-metody: Racja, racja. Ja to tylko tak w skrócie bardzo opisałem. Swoją drogą nadal nie wiem jak Knura jeszcze komornik nie zjadł przez te wszystkie wałki i nieujawniony zarobek. Ciekawe też czy dla Majora sprawa z założeniem DG zakończy problem tego, że całą kasę z lajtów i kanału zarabiał wtedy, kiedy tak naprawdę nie mógł tego robić bo był zarejestrowany jako osoba bezrobotna w Urzędzie Pracy.

/edit
Nie no, z tą
@simo_pl: nawet jezeli kamere nabyl wczesniej to musi ja przekazac dla inwentarzu firmy jezeli teraz jest wykorzystywana komercyjnie a nie prywatnie. Czyli piszemy do US donos ze dziaslak pracuje na sprzecie niewiadomego pochodzenia produkuje filmy, skarbowka pisze do niego by wykazal pochodzenie sprzetu uzywanego do produkcji filmow i jaki to sprzet jest, gdzie sa rachunki za to. Strus sie gubi w tym momencie, nie ma przesrane ale musi biegac po urzedach
@piSSowiec39: Krzychu zarejestrowany w PUP? Nie kojarzę, żeby tak było. Major na filmach kilka razy wspominał, że nie stawiał się na wizyty i go wywalili z rejestru. To już było grubo ponad rok temu. Zresztą już nawet po pobycie w Choroszczy dostał rachunek za tę przyjemność ;)