Wpis z mikrobloga

Witam Mirki, mam w firmie 2 samochody, których pozycję chciałbym mieć ciągle widoczną z poziomu smartphona i przeglądarki. Możecie polecić jakiś lokalizator z allegro? Nie zależy mi na innych parametrach samochodu, głównie sama lokalizacja w czasie rzeczywistym.
Najlepiej jakby taki lokalizator mógł wyświetlać pozycję na tle map google.

Oczywiscie pracownicy będą poinformowani o tym że lokalizator znajduje się w samochodzie, także spokojnie.

#samochody #gps
  • 9
  • Odpowiedz
@dmde Miałem freemium Virgina przez jakiś czas, później Vikings (mieli lejek 32kb/s po skończeniu się środków). Teraz zostały mi na szczęście trzy karty Vikings jeszcze z aktywnym lekiem, a dwie kombinuje cały czas. Nic sensownego nie ma, może to MINI3 od Virgin.
  • Odpowiedz
@dmde Abonamenty telemetryczne są super, ale ja jako cebulak pisałem o wersjach za 0 zł miesięcznie, a nie 10 ( ͡º ͜ʖ͡º) Przy jednej karcie pewnie bym brał, ale mam 5 aut i 3 systemy alarmowe. @NoweKontoNowyJa Na stronie traccar jest co nieco opisane. Też się męczyłem, ale w końcu idzie jakoś postawić. Zależy na czym będziesz robił, jest łatwiej lub trudniej. Jest wersja na
  • Odpowiedz