Wpis z mikrobloga

Dzieki czesci przegrywow ta fajna inba spod tagu #dziewczynybeztabu przez swoje stalkowanie i wyzywanie na facebookach i instagramach ścier z grup takich jak "dziewczyny bez tabu" zamienila sie w spor miedzy przegrywami a ścierami (ktore sa przedstawiane nawet jako ofiary XDDDDD - co najwyzej swojej glupoty) do czego nie powinno dojsc. To jest spor miedzy smieszkami/trollami a idiotkami.

NIKT normalny nie podaje takich informacji o sobie w internecie. Jak mozna na zamknietej grupce ktora ma MARNE (XDDDD) 60k osob podawac tak wrazliwe informacje a potem miec do kogos pretensje ze dostaly sie do szerszego grona? 0 #!$%@? jakiejkolwiek wyobrazni.

ALE jezeli chcemy przedstawiac ten spor na linii przegrywy - ściery, to czy ta druga grupa ma COKOLWIEK do gadania? Bo zastanowmy sie - ich jedynym argumentem i pojazdem w strone wykopu jest to, ze sa incelami albo ze nie ruchali XDDDDDD. Czy serio jest to jakis merytoryczny argument i czy ma on jakiekolwiek umocowanie w rzeczywistosci?

Chcesz powiedziec ściero ze jestes lepsza od przecietnego uzytkownika wykopu tylko dlatego bo wypiełaś sie pare razy leżąc jak #!$%@? kłoda (bo zakładam ze tak bylo skoro masz taki maly iloraz inteligencji zeby pisac o zdradzie swojego obecnego chlopaka/meza w sieci pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem)? Bo jezeli tak to wyglada to same jestescie przegrywami skoro to moze byc wasze jedyne osiagniecie zyciowe (chwalicie sie czyms czym nie powinnyscie a to robicie wiec podejrzewam ze tak moze byc) a same komus innemu wypominacie to ze sa przegrywami. Jestescie od przegrywow lepsze tylko na jednym polu ale to wynika tylko z roznic plci oraz tego ze nie wymaga to od was zadnego wysilku.

Wypominacie cos a same jestescie glupie, puste i pasywne co pokazuja wszystkie bajty rzucone przez wykop w ciagu ostatnich dni. Nawet mi was nie zal. Gracie w tej samej lidze #!$%@? co przegrywy. Mam nadzieje ze trolle w ciagu najblizszych dni rozjada ta wasza smieszna grupke tak jak rydwany scierwo po koloseum. A normalne smieszki jak ja beda zajadac kebsa albo #!$%@? popcorn, przegladac tag #dziewczynybeztabu i czerpac przyjemnosc ze #!$%@? wam sie zycie z wlasnej #!$%@? glupoty.

#dziewczynybeztabu #przegryw
  • 4
  • Odpowiedz