Wpis z mikrobloga

Laskom wcale nie zależy na kasie, dlatego siostra mojej koleżanki pierwsze o czym wspomniała na temat jej nowego chłopaka to, to że koleś jest dziany i pracuje w majkrosofcie, no wiecie, ten napis jak się włącza kąkuter. Zapewne sama koleżanka musiała jej przekazać o nim te najważniejsze cechy jakie w nim zauważyła xD.

#logikarozowychpaskow #przegryw #dziewczynybeztabu
  • 11
  • Odpowiedz
@ciachostko ale skoro pracuje w microsfot to pewnie jest inteligentny ambitny i z perspektywami? myslsis że kobiety nie wiedzą co to jest microsoft albo że inteligentny facet ccjualbh być z takim pustakiem? Co twoja siostra ma ci przekazać o obcym facecie koleżanki, że jest inteligentny dowcipny opiekuńczy przystojny dobrze się rucha? ehhh
  • Odpowiedz
  • 1
@gansevudei jaka moja siostra? Czytaj ze zrozumieniem. Druga kwestia, to ona nie wie do końca, co to jest ten majkrosoft, jedynie że wielkie korpo, które każdy zna i dzięki temu będzie mogła się chwalić przed koleżankami.

@Reretos nie ma chyba uniwersalnego opisu więc zależy od osoby ale na pewno nie zaczynam opisu od posiadanego majątku xD
  • Odpowiedz
@ciachostko: Ale to, że pracuje w Microsoft to opis majątku? Znana i lubiana (bądź nie) międzynarodowa firma o dobrej renomie, której pracownicy powinni być inteligentni.
Praca w międzynarodowej korporacji dużo mówi o człowieku.
  • Odpowiedz
  • 2
@Reretos przecież ona powiedziała wprost, że jest dziany i pracuje w microsofcie. Nie powiedziała jedynie, gdzie pracuje. No nie wiem czy dużo mówi, rownie dobrze możesz pracować w mbanku jako gowno konsultant i co, też musisz być mega ingeligentny?
  • Odpowiedz
@ciachostko: Ale przecież to, że ktoś jest bogaty to także bardzo pozytywna cecha.
Już nawet nie chodzi o to, że za bogactwem idą takie cechy jak sumienność, a po prostu o to, że zamiast na wycieczkę po Polsce będzie sobie mogła pozwolić pozwiedzać Paryż itp.
Nie ma nic dziwnego, że ktoś się chwali, gdy chociaż na chwilę będzie mógł być trochę bogatszym
  • Odpowiedz