Wpis z mikrobloga

Gdybyście mieli teraz tego słynnego bombelka, ochrzcilibyście? Czy uważacie że jest to decyzja, którą dziecko powinno podjąć samodzielnie i świadomie?

#ankieta #4konserwy #neuropa #pytanie #katolicyzm

Czy ochrzcił/ochrzciła byś swoje dziecko?

  • Tak, bo jestem katolikem i dziecko też powinno 23.4% (30)
  • Tak, bo to tradycja 14.1% (18)
  • Tak, bo presja otoczenia/rodziny 3.9% (5)
  • Nie, pomimo bycia wierzącym 3.9% (5)
  • Nie, nie jestem wierzący/ca 54.7% (70)

Oddanych głosów: 128

  • 17
  • Odpowiedz
@Kozajsza: powiem tak. Dla jego bezpieczeństwa. Ponieważ miałem styczność z różnymi dziwnymi zjawiskami paranormalnymi.. I #!$%@?ąc tu od wiary w magię czy religie, to nie eksperymentował bym z jakimiś rytuałami lub ryzykował brak ochrony przed różnymi dziwnymi siłami. A później niech robi co zechce
  • Odpowiedz
Ponieważ miałem styczność z różnymi dziwnymi zjawiskami paranormalnymi.. I #!$%@?ąc tu od wiary w magię czy religie, to nie eksperymentował bym z jakimiś rytuałami lub ryzykował brak ochrony przed różnymi dziwnymi siłami


@TheAwaken: co
  • Odpowiedz
@xetrov: co jest niezrozumiałe? Dla jego bezpieczeństwa bym go ochrzcił, bo miałem styczność ze zjawiskami których nie da się wyjaśnić. I cisnij sobie bekę. Do czasu aż Ciebie one nie napotkają.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: duch. Moja ex sobie wywołała demona. Z pewnego opuszczonego miejsca zabrałem ze znajomymi starą lalkę i dokumenty oraz pamiętnik. Dokumenty zniknęły ot tak. A lalka miała bardzo dziwny wpływ na mnie.. znajomy również uchwycił ducha na ulicy.
  • Odpowiedz
@TheAwaken:

moja ex wywołała demona


Tego dnia wstałem o 21, bo poprzednia nocke spedzilem z ojcem w kopalni - wlasnej kopalni. Odkad nauczylem sie sam wysrac, moj tata postanowil zaczac spelniac swoje marzenie zycia. Chcial dokopac sie piekla. Skonczylem tylko 3 klasy podstawowki, bo nie bylo czasu na glupoty. Musielismy kopac, a konkretna jazda zaczela sie gdy tatek wzial kredyt na koparke. Gdy juz bylismy na glebokosci 5km, w ziemi
  • Odpowiedz